Sportski izduvni sistem

prethodna tema - sledeća tema

Aleks

 :aplause: Kr1st14n
Cena? Gde si kupio (ugradio)?  :wave:

Kr1st14n

Cena 30e kupio na bubanj potoku :) ugradio mi je jedan prijatelj :) kada sam stavljao taj zadnji lonac video sam da je i srednji pri kraju tj. samo sto ne propusti takodje planiram uzeti ovako nesto http://img.alibaba.com/photo/50266448/Exhaust_Flexible_Pipe.jpg cena je odprilike oko 25e xD

staracstol

To ne menja lonac, taj deo sluzi da pije vibravije izmedju grane i ostatka sistema koji visi pod vozilom. Buka ce biti ista kao da i nemas srednji lonac vec samo parce cevi.

Kr1st14n

Hvala sto si mi rekao sada cu razmisliti o ovome jel mi se sa ovim zadnjim dosta jako cuje ne bi mi trebalo jace xD

staracstol

Ako imaš priliku, pogledaj pod npr Focus il neka novija kola.

DrJekyll

Lepo izgleda, a jel prohrom ili običan metal?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

staracstol

#21
To je pletivo od nerđajućeg čelika, ali unutra je neki materijal koji ne znam šta je.

Zare82

#22
Ljudi ne bih mnogo da se mesam u ,,nauku,, posto se ne razumem mnogo...al ja kupim onaj ukrasni kraj za cevi na buvljaku,jes da brzo propadne pa ti trebaju jedno dva tri za godinu dana...al se lako montiraju i ako uzmete one duze,supljikave...oni i lepo izgledaju a i dobije se malo zaeban zvuk,ali zaista...verovatno samo od toga sto vazduh malo prelazi preko tog kraja...al nista vise...u kabini tiho kao i inace i sve je ok...al kad ga sprzis,onda se bas cool cuje...pa probajte prvo ovu jeftinu varijantu...inace ugaradio sam kuku,pa sad ne mogu vise da mecem taj jeftini nastavak...i em je auto (meni) malo ruznjikaviji odpozadi...em se cuje ko obicna dacija :)))
Zaljudjenik!!!

nemanja46

#23
Evo i ja danas stavio nastavak na auspuh  :) Nije nista preterano ,a mislim da mu je lepo cucnuo  :ziveli: :c:

trajce

#24
Za vikend sam resio da malo sredim kraj auspuha umesto da kupujem onaj niklovani nastavak. Malo smirgle grube i vodene, spoljai iznutra i posle sprej bezbojni lak, pa recite valja li...

VaskezNS

Ovo je mesto za sLogan ;-)

Loganovac

 :dobro: Super je, samo da ne izgori ili ispuca taj lak...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Logan_Freak


zac


Logan_Freak