Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Aleks


MajorSoul

To je punto sa velikim P  :hihi:
:wind:
..need more buttons..

nmc

evo jedan kratak klipic masine u pokretu,od ove sezone na novim felnama  :cool:


Aleks


MajorSoul

Otisao Jonway Ranger stigao Suzuki Burgman 650 executive!!!





:wind:
..need more buttons..

mrsp

Citat: nmc poslato 08.05.2011. - 00:09
evo jedan kratak klipic masine u pokretu,od ove sezone na novim felnama  :cool:

Ipak smo se mi lepo vozili u njima i u kečevima.Šta su sve mučenici istrpeli  :hihi1: :c:

Aleks


shole

  :to::aplause: Nek' je sa srećom i da te dobro služi!

neskafa

Citat: MajorSoul poslato 22.07.2011. - 09:00
Otisao Jonway Ranger stigao Suzuki Burgman 650 executive!!!

Odmah mi se javlja reklama na kojoj je i Alessandro Del Piero
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

Nikolagavijal

  :aplause: Stavi mu "Akrapovic"-a!Da ne poveruješ kako mu cucne... :dance:

MajorSoul

Hvala drugari  :ziveli:

Nista ja za sada ne diram od originalnih delova.
Idem za par dana na redovni servis, a posle toga do majstora da malo bolje osvetlimo zadnji deo i da vidimo za jos neke stvarcice.

Motor je odlican pravi kruzer  :to:
:wind:
..need more buttons..

Zoran

Evo konačno i mog milionera.Godina proizvodnje 1985. ja ga kupio 1995. sa 600 000km a sada ima 1 000 000km.Odličan kamiončić za koji su rezervni djelovi jako dostupni kako originalni tako i zamjenski.Jeftin za održavanje i mali potrošač (10 do 13 litara nafte na 100km).Bio je furgon za prevoz hljeba pa sam ja napravio sanduk odprilike prije 10-tak godina za koji imam i uredan atest na MFS.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

 :to: Lep kamionic, vidi se da je odrzavan. A te serije iz `80-tih su bile prilicno kvalitetne. Za 1 000 000 km. da li si radio nesto na motoru?  :wave:

Zoran

Na 610 000 km zamjenjene karike i leteći ležajevi jer je motor diran jer je otišao dihtung glave a ulje je trošio otprilike 2l/1000 km. Ja sam od majstora (Nuić Ljubuški - Frano Primorac) tražio da ga skrpe za jedno 100 000 km a on zastade pogleda me i reče:"vidi se da nisi vozio Mercedes, preći će on puno više ali neću te ja sada ubijeđivati". Bogami je debelo bio u pravu. Dok je bio forgon vozio je on 10 tura za Italiju tamo oko Venecije i trajektom za Anconu je išao jednom.
Sam svoj gazda - vazda.