Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

Dachaa

#30
@MajorSoul

Aaaaaa zaljubio sam se u ATV kako je mocaaaan odavno nisam video nista lepse majke mi  :lux:

A evo sta ja vozim posto jos uvek nemam dozvolu za kola..







A Dodge-a vozi cale jer mu ja uskoro uzimam Logana :)



Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

hobbista

@nmc:
eh, kad se setim tih dana... i svega što se može uraditi sa jugićem  :lux:
Bobo amortizeri - Boban iz Smedereva? I, još čuvam jedan menjač, za koji su snopove radili u Zastava-sportu  :) Nosim se mišlju da ponovo pakujem nekog jugića  :D
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

saša61beograd

I mene još drži Yugo/Kec/Osmica nostalgija!Povremeno provozam svog Keca (2003.) i pitam se šta to fali ovim današnjim automobilima,pa i Loganu.Zvuk motora? Čak i sa fabričkim auspuhom Yugo/101 na 100-110 u trećoj zvuče kao mali Ferari a Logana prosto nemam želju da vrtim preko 3500.
Ne bi me čudilo da za jedno 5 godina dobar Yugo (2004-2006. god) bude skuplji od Dacije istog godišta.

Zoran

Svog yuga nisam nikad imao malo mi je žao. Samo par puta sam provozao supruzin ali je brzo i bez razloga prodat.
Sam svoj gazda - vazda.

nmc

@hobbista
haha,ovo nisam ocekivao stvarno,ma ne znam  :) ,veliki sam fan zastava automobila,to mi je ostalo otkad sam bio klinac,da cu voziti nabudzenog yuga kako se to kaze :) ,i kad sam isao na usce i gledao trke,80% ljudi dodje da gleda mali n i hibrid,zato uvek stave hibrid prvi a "n" kao poslednju trku da ljudi ostanu ceo dan pored staze  :),da da boban iz smedereva,vidosavljevici,kod njih sam radio amorte,odlicno me sluze,a sto se tice tih snopova moze neki dogovor za cenu ahahah,salim se,imam jos raznih planova za njega,ali otom potom :)

@sasa61beograd
ma ja se odusevim svaki put zvukom na usisu kad stisnem gas do kraja i proradi drugo grlo,kao da je ne znam sta ispod haube,za moje sadasnje potrebe sasvim mi je dovoljan,nadam se da cu jednog dana imati neki "normalan auto" da kazem,da ce prilike to dozvoliti,a da ce yugo biti u garazi kao vikend autic,da ga provozam iz cistog zadovoljstva :)

MajorSoul

@ Dachaa - Hvala  :to:

@ Nmc - Odlican je jugic, svaka cast na sredjivanju!  :jea:
:wind:
..need more buttons..

saša61beograd

nmc, čuvaj svog Yuga i uživaj u njemu jer to i jeste auto za uživanje.Imam brata koji je pre desetak godina kupio polovnog,ali savršenog Mercedesa 190 benzinca,a pre toga vozio Zastave.Izdržao jedno 2-3 godine,a čim je naleteo na solidnog Keca kupio ga i krenuo u sređivanje (spušten,motor 1400,diskovi pozadi...).Od tada na Mercedesa pada prašina a moj brat "cepa" svog Keca.Kaže da ga taj auto podmlađuje!

Aleks

#37
Ovo je moje zamensko vozilo:



Kadett 1.3i 1988. godiste

Zoran

Aleks, ala ti ovo glancaš, vijerujem da ni nov nije bio ovako sjajan  :fiju:.
Sam svoj gazda - vazda.

MajorSoul

Svaka cast  :to:

Uspeo sam da registrujem bagija  :jea:
:wind:
..need more buttons..

Aleks

Hvala momci, uvek sam se trudio da se pedantno ophodim prema svom voznom parku nebitno koliko je star, ali nmc-ov yugo je ...nemam reci, posebno sto ja otkidam na ovu indigo plavu boju!!! :to:
A MajorSoul-ov ATV necu ni da komentarisem! :to:

zveki66

Nije bas primereno temi, ali imao sam ga do pre dve nedelje, a onda je Sandero zauzeo njegovo mesto.

MajorSoul

Ala si ga izglancao svaka cast.. sljasti ko disko kugla  :jea:
:wind:
..need more buttons..

zveki66

Dobra metalik boja+dobro odrzavanje (rucno voskiranje svaka 3-4 meseca)+spreman za prodaju  :too:
Inace Punto je stvarno bio (jos uvek) sto bi rekli "ko casa"  :dobro:

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..