Ostala vozila članova

prethodna tema - sledeća tema

dizelas

A, evo i moje Astre. Kada je vidim ovakvu, žao mi da je prodam, morate priznati da je bombona, ali ipak... Nameračio sam se na MCV Laureate Plus sa 7 sjedišta. Astra je 11. mjesec 2003, besprijekorno stanje, prešla 170 000 km (skoro sigurno ne više od toga), potrošnja 5 litara dizela bez kapi potrošnje ulja, motor 1,7 dti 55 kw (japanac-Isuzu), Elegance paket u nekoj posebnoj izvedbi koju nisam nigdje vidjeo osim kod mene (lajsne i kvake u boji karoserije, alu felge 15-ke, maglenke, automatska klima, 4 x airbag, ABS, kožni volan, svjetlo-sivi plišani enterijer, obloge u imitaciji drveta itd...) 

MajorSoul

Imam Hondu Civic i ATV motor, uskoro stize Duster i jedan maxi skuter>









:wind:
..need more buttons..

dsit


Zoran

#18
MajorSoul, jeli ti ovo vozilo registrovano i koliko košta registracija?
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

MajorSoul

Nije jos registrovano jer se sad ceka da neko pokaze tehnickim pregledima na koji nacin ce raditi tehnicki za kvadove. Registracija ce kostati oko 3.600 dinara + nove tablice.
Ako nekog zanima kvad je od 250cc, vodeno hladjenje, manuelni menjac 4 + rikverc, disk kocnice napred i pozadi i ide ko ludddd :)


U medjuvremenu mi je stigao i maxi skuter Jonway Ranger isto od 250cc evo i slika:






:wind:
..need more buttons..

Zoran

#21
Lijepo izgleda i sretna vožnja. Nekako volim one dvotočkaše sa većim točkovima.
Sam svoj gazda - vazda.

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..

Povratak

@Major gde si kupio ovo cudo i koliko to zadovoljstvo kosta u parama? ako nije tajna :)) i da li se registruje za jednu ili 2 osobe?

Sir Oliver

Pa kad misliš da postigneš sve to!?  :ces:
Daj neki komad dok ne stigne Loganus, nije bitno koji...   :whistling:
I drink to make other people more interesting.

DrJekyll

Trenutno vozim sada tastin VW Passat B3 2.0 GT 16v. Videcu danas da ga slikam pa da okacim.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

MajorSoul

Honda se prodaje kao i jedan kvad, tako da ce mi samo ostati Duster i maxi skuter za leto. ;)
:wind:
..need more buttons..

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

nmc

E drago mi je da ima ova tema,da pokazem svoj auto,logan je caletov,yugo koral in 1100 kubika,godiste '07 decembar,malo sam ga sredio,dvogrli karburator weber 32/32 dmtr,spusten,bobo sport amortizeri,kraceni tvrdo punjeni,zamenio sam volan,felne sa bmw-a alpine,moj rucni rad sredjivanje  :) ,gume 165/65 13",ima jos nekih planova i tako
evo neke slike:







DarioGTI

Simpatican Yugisa! Fino se izdvaja iz mase!

Reci mi, kako si zadovoljan sa Bobo sport oprugama? Ja sam vec cuo nekoliko preporuka za njih, pa razmisljam kod njih raditi gewinde, dvojica kolega sa Renault Klub Hrvatska su radili kod njih i kazu da su super zadovoljni. Mozes i na PP javit cijenu  :dobro:

:ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)