Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Citat: taxista1974 poslato 09.05.2011. - 15:50
Administratori ovog foruma su upoznati sa zeljom RNSa za odredjeni vid saradnje, ovog puta odnosi se na obaranje rekorda. Cisto da se pojasne neke nedoumice a i uputi zanicni poziv za prisustvo. Zasto se oni o tome ne izjasnjavaju i ostale ne obaveste o tome, verovatno ce oni reci.

Zarad cele istine, a i da ne bi bilo nedorečenosti ili bilo kakvih manipulacija od strane bilo koga ovde na Forumu ili van njega, izjavljujem da je cela Uprava Foruma, pa i ja kao njen član, upoznata sa e-mail porukom koju je član Taxista1974 uputio Veterinaru, kao moderatoru Foruma. Da ne ulazimo u razloge zbog čega je odabrao taj način obraćanja, kad na ranije upućene e-mail poruke nije odgovarao, postavlja se pitanje da li je na mestu način i osoba koja upućuje tekst sledeće sadržine:

@
Citat: taxista1974 poslato 21.04.2011. - 00:45
Gospodja Dejana Komatina, direktor marketinga RNSa, zeli da uspostavi kontakt sa moderatorima ili moderatorom foruma. Ko je od vas najraspolozeniji i na koga da je uputim?

Jel ovo nekome liči na zvanični poziv za prisustvo? Ako je bilo ko želeo bilo šta zvanično da uputi, pretpostavljam da postoji tuce načina, od kojih nijedan nije ovaj gore naveden. Dakle, kakav poziv - takav i odgovor.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

   :aplause:

Upravo tako,  kakav poziv - takav i odgovor.



Loganovac

Dodaću, da ne bih editovao prethodnu poruku, da niko ovde nema želju niti nameru da minira obaranje rekorda, niti bilo koju drugu akciju RNS-a, naprotiv! Želimo da podržimo apsolutno svaku pozitivnu inicijativu, ali zadržavamo pravo na svoje mišljenje, kritički stav i ostavljamo pravo članovima da sami odluče da li će ili neće uzeti učešće u ovoj ili bilo kakvoj drugoj manifestaciji.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

@loganovac momchino hvala! Sada je jasnije. Poziv su mogli da upute lichno, jednostavnim postom na forumu. No, kako je takav vid komunikacije sa kupcima ochigledno "ispod chasti" nekom..onda ce imati bar 50 ljudi manje na akciji. Kakav marketing, takva i reakcija.
Sve ovo je nekako provejavako kroz postove. Mislim da ste trebali i nas upoznati sa tim.

Svejedno..meni se iskreno ide u tu povorku...sa nashim obelezijem..pa ko hoce..neka se javi!



david

Meni je sve jasno i sve razumem a i zeleo bih da idem pa cemo se dogovoriti

Loganovac

Ljudi, nemojte pogrešno da shvatite - niko vam ne brani. Štaviše, ja lično podržavam ideju, osim što imam svoje ranije iznete zamerke i nedoumice. Ne samo to, imam i želju da se tamo pojavim, a da li će do toga doći (situacija baš kao i za okupljanje ovog meseca) zavisi isključivo od mojih obaveza krajem meseca - kak oizgleda, verovatno ću propustiti i rekord i okupljanje...  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

DrJekyll

Danas sam bio da preuzmem Dustera  :dance: (kačim slike sutra) i pričao malo sa Dejanom Ilićem iz HIT-a i on mi je prevrtao očima kada sam mu pominjao "obaranje rekorda" i rekao, onako svojim mišljenjem, da ni on ne veruje da će do nekog rekorda doći, pa da će čak i posećenost biti ispod očekivane.
Kad ljudi koji tamo rade pričaju tako onda je sve tu jasno.

P.S.
A za ovo preuzimanje Dustera pričaću u nekoj drugoj temi jer imam dosta da kažem o HIT-u i o RNS-u....
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

#52
Edit Loganovac: Da ne bude zabune, ovaj post je odgovor na post člana Taxista1974, koji je on sam kasnije obrisao. Još jedna nekorektnost, ispada da se obraćam DrJekyll-u... Molim članove da ubuduće ovde ne iznose stavove iza kojih ne stoje...

U tom slučaju nije korektno da iznosiš stavove da administratori Foruma navodno koče neku saradnju i neće da odgovore na kao neku pruženu ruku saradnje.

- Ako niko "zvanično ne nastupa na nezvaničnom  mestu" o kakvom zvaničnom pozivu si uopšte i pisao?
- Nije potebno da bilo koji sajt bude "zvaničan" da bi bio uticajan. Trudimo se da budemo nezavisni u svakom pogledu, taman toliko da se ne libimo da iznesemo svoje mišljenje, ma koliko se ono nekome svidelo ili ne.
- Ako oni ne vide da im ide u prilog postojanje ovog Foruma u smislu popularizacije i promocije Dačija brenda, podrške vlasnicima Dačija vozila (i to onog vida koji u zvaničnoj mreži ne mogu da dobiju), to je njihov problem. Nismo nikad ništa od njih tražili niti očekujemo. Za razliku od njih trgovaca, mi smo neprofitna organizacija ljudi dobre volje - možda u tom grmu leži zec...

Uostalom, pitam se zbog čega uopšte ovde o tome polemišem - verovatno me je pogodilo prebacivanje lopte na administratore Foruma.

Pošto znamo da zvaničnici RNS ipak prate i ovaj nezvanični Forum (što je normalno i za svaku pohvalu, treba osluškivati reči kupaca), ovom prilikom im nudimo da se registruju pod imenom RNS  i da, ako žele, zastupaju stavove zvaničnika bez ikakvog ograničenja - bez ikakvog moderisanja.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Ayrton

Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

sphex

Mislim da je ovde svako iz najbolje namere želeo da promoviše Dacia brend, tako da mir-mir-mir niko nije kriv  :to: Zaboravimo i idemo dalje, jel tako?

A Loganovac ja te kapiram skroz, ono što je najbitnije od svega je da je ovaj forum totalno neprofitan i samim tim je nezavisan od svih budalaština reklamiranja i svega ostalog što nažalost ide uz to, pa i "uređivačke politike". Ovima što profitiraju će uvek teško padati i biti nejasno "zašto i kako, ko i šta" bez ulaženog dinara.

Treba samo biti uvek duboko zahvalan svima vama koji svojom dobrom voljom gurate ovaj forum napred  :aplause: Korist je višestrana!
we brake for nobody!

LeNgenda

#56
Citat: Loganovac poslato 10.05.2011. - 05:30
ovom prilikom im nudimo da se registruju pod imenom RNS

Mislim da je krajnje vreme za to.

Samo sto se njima ne isplati da bilo sta tvrde napismeno na forumu sa nezavisnim hostingom, jer posle ne mogu da vrdaju. Ako ne pristupe ovom forumu ozbiljno, brzo ce izgubiti kredibilitet, a ovako bar odrzavaju privid kod izvesnog procenta svojih klijenata.

Tesko ce naci zrtvenog jarca koji ce pisati ovde i dobijati po usima kad god im napisanim tvrdnjama bude suzavao manevarski prostor.

Mozda je bolje da se servisi nezavisno registruju ovde, RNS su ionako tri kancelarije, a mi smo zapravo upuceni na servise. AK Francuz se registrovao na RFS, nisam primetio da je narocito aktivan, ali je bar tu.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

#57
Ja i dalje ne mogu da vidim da se RNS registruje na ovom forumu.....pa to bi se usijalo od pitanja, pljuvanja i zezanja  :40:
Vidim ja da njih ne zanima ovo, a kada ih bude zanimalo, što mislim da je sada i počelo, oni će da odrade tako da sve bude njihovo i sa njihovim ljudima, kao i što su uradili sa osnivanjem nekakvog kluba za koji mislim da će prva promocija baš biti 28og kada okupe sve Dačijaše.
Sada će da imaju i taj neki forum tamo i, videćete, ljudi će se sigurno i kod njih prijavljivati, tu nema sumnje. Kako će to sve da izgleda to mi ne možemo da znamo, ali ja znam da NIKADA ne mogu da budu kao što je ovaj forum.
Sve sve, ali ovi administratori i ovaj forum zaslužuju samo reči hvale i VELIKO poverenje od nas svih ovde,
a ja prvi bar neću nikada posumnjati u njih :hall: , makako to izgledalo na prvi pogled......u jbt al' vas ishvalih  :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Keka

Ako se RNS registruje ovde i odgovara na pitanja, kakva god bila, pljunuli bi u svoj forum i klub, a to ce se desiti nikada.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Srpska posla...

To bi bilo kao kad biste očekivali da direktori FAS-a voze isključivo srpskog Punta...
Ceo svet zna da je briga za kupca i osluškivanje njegovih potreba i zahteva prva stepenica marketinga, a marketing put do profita. Uspešni menadžeri shvataju značaj javnog mnenja i bore se na svaki način da poboljšaju sliku o svojoj firmi i brendu u javnosti. A ovaj Forum je na prvoj stranici svake internet pretrage vezane za Dacia brend. Mislim da je to dobra prilika da kulturnim dijalogom sa svojim kupcima afirmišu pozitivna nastojanja da unaprede imidž, učvrste robnu marku i unaprede kvalitet svojih usluga. Svi se sećamo onih telefonskih poziva od strane lica iz RNS posle obavljenog servisa. Zar mislite da se na taj način više postiže nego učestvovanjem u radu ovakvog Foruma?
A što se tiče nekog pljuvanja i ostalih necivilizovanih načina komunikacije, garantujem da se to pod ovom Upravom neće dozvoliti niti tolerisati.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.