Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Želeo bih da vidim koliko se ljudi prijavilo za polazak u NAVAK centar. Ako nas ima više, onda ćemo se truditi da se organizujemo da svi zajedno dođemo tamo.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

staracstol

Ja, al sam ih iskuliro za broj vozacke jer ne vidim sta ce im to.

DrJekyll

Nisam ni ja siguran šta će im svi ti podaci, videću da ih pozovem ili da svratim do HIT auta i da mi lepo objasne iz kojih razloga traže od nas da im dostavimo sve te podatke, takođe ću da ih priupitam šta im znači ono "broj mesta je ograničen". Verujem da ću stići sve to u sredu da uradim pa vam javljam ovde.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Ajde da napišem i ovde - ne vidim nikakav smisao da me stavljaju pod mikroskop da bi ušli u Ginisovu knjigu - rado bih otišao, ali ne na ovakav način. Ako im je već trebalo sve to što traže, logično bi bilo da neko od odgovornih shvati kakav je to nonsens pa da se bar potrudi da široj javnosti objasni zbog čega.
Dakle, nisam popunio, kanda i neću.


Želja=1, motiv=0.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

staracstol

Mislim da ko i sve kompanije pokusavaju da skupe sto vecu bazu pa da prodaju raznim marketing agencijama pa da nas razni Saperi i slicni bombarduju u fazonu "Vozis Daciu, glasaj za mene" itd. To ne bi bilo nista novo.

david

Ja sam za to ali mi je smor ta prijava jer to netko moze da zloupotrebi ili da banemo kao indijanci na poligon

Svarog

Zanimljivo je znati ko će sve da učestvuje u kvizu http://www.dacia.rs/kviz/index.php pošto se i tu traži dosta podataka o učesniku.

Veterinar

Citat: DrJekyll poslato 01.05.2011. - 21:43
... sta im znači ono "broj mesta je ograničen"...

Moze da se prijavi samo onoliko ljudi (automobila) koliko staje na poligon.  :hihi:

Loganovac

 :ces: Ti si mi nešto sumnjiv u poslednje vreme...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

sphex

E stvarno su likovi sa svim ovim što smisliše  :bonk:

Ja sam izgleda bio:
1. Suviše umoran,
2. Suviše naivan,
3. Suviše glup.
kad sam se prijavio odmah po dobijanju mejla/pozivnice od RNSa. Doduše pisalo je "samo" ovo:

"DACIA OBARA REKORDE!

Guinness World Record

Želite li da učestvujete u neponovljivom događaju? Da budete deo pobedničkog tima? Pozivamo vas da nam se pridružite i da zajedno formiramo najdužu kolonu Dacia automobila na svetu!
Cilj je obaranje postojećeg i postavljanje novog Guinnessovog svetskog rekorda, u kome će učestvovati vozači Dacie. Učesnike očekuju druženje, dobar provod i pokloni.
Ako želite da nam se pridružite da 28. maja 2011. godine oborimo rekord zajedno, morate se registrovati popunjavanjem upitnika na stranici "Registracija"
."

Sad kad vidim da niko neće da ide, a još plus se i organizuje "naše" okupljanje - pa pre ću taj jedan dan vikenda da provedem sa vama nego da tamo za nekog u ***** obaram nekakve glupe rekorde...
we brake for nobody!

staracstol

Ili da svi odemo tamo, stanemo sa strane da vide gde je vise kola.

luckasti

#11
Da li su i druge (nekog od Forumaša) zvali mail-om, ja sam to ovde prvi put saznao, ali svejedno i meni je tu nešto sumnjivo.

Keka

Citat: staracstol poslato 02.05.2011. - 09:48
Ili da svi odemo tamo, stanemo sa strane da vide gde je vise kola.

Ja sam za ovu varijantu, ali mislim da ni od toga nece biti nista.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


david

Ja jos nisam popunio prijavu, dal da popunjavam ili se organizujemo samostalno pa se umovamo u kolonu..

sphex

Mejl sam dobio jer sam se prijavio na mejling listu RNS-a... pa tako da inače dobijam informacije o akcijama i sl...
we brake for nobody!