Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Svarog

Video sam te njihove presvlake i jesu dobre, ali je razlika u ceni u odnosu na ove koje sam ja uzeo baš besmislena. Ove koje sam uzeo su veoma kvalitetne i od jakih materijala. Razgovarao sam s proizvođačem i oni su bili malo zbunjeni kad sam rekao da presvlake baš ne pasuju na prednjim sedištima. Nisu znali da postoji nova verzija Logana pa neznaju ni da li se sedišta razlikuju. Ja još nisam bio u prilici da upoređujem sedišta, ali koliko se sećam onih sa bratovog Logana, ova na mom jesu neznatno veća u bubrežnom delu naslona.

zlatko23

Citat: david poslato 23.10.2009. - 07:26
Jucer sam upoznao taxistu koji je uzeo presvlake kod Vajsa u TC Piramida i montirane su kao da je orginal na sedistu, pre 14 meseci su bile 5300 ali ima razlicitih cena do 6300 zavisno od kvalitete i kako sam rekao ranije momci iz prodavnice montiraju na sedista za 1000, video sam iz Hit auta i ove su lepse...

Ljudi, ja juče bio u tom Vajs&Co ali cena presvlaka je 9500 din!!! (ugradnja je ostala 1000 dindži)
Jesu stvarno dobre, ali stvarno mislim da je previše!

Sta ostali misle?

david

Ja sam jucer zvao i proverio cena je 6300din i ugradnja na licu mesta tj parkingu 1000din, pre toga treba odabrati dezen i kad ti se jave dodjes i montiras a pre toga platis  :whistling:
http://www.vajsco.com/

mladen895

Samo da dodam,imam neke presvlake Logan by Renault koje ispod izuzetno kvalitetnog materijala imaju gumirani sundjer i uparim se ko virsla na sedistu a desetak sati dnevno provedem u kolima.Treba birati sto prirodnije materijale pa makar ih cesce menjali, a cena za nase ....mislim da nije toliko bitna. :glare:
Kad se mora,sve  je tesko.

david

Kad su mi stigla kola ja sam zvao Vajsa u TC Piramida i narucio presvlake svakako mora da se naruci dezen, presvlake su 6300 i montaza 1000 i to je odradjeno na parkingu i ja sam prezadovoljan, momak iz S.Pazove radi tamo i kod kuce ima dezene tako da sam znao mogao sam kod njega da izaberem dezen i on mi donese kuci i montira gratis sa tim da on od Vajsa dobije VP cenu i tu je njegova zarada a zamislite zivimo u istoj ulici i kad su mi montirali presvlake on je bio prvi kojeg sam vozio u kolima i to do kuce...

ppejic

#35
Sediste sa DACIA original, ili Vajs&Co persvlakom mozda izgledao kao fabricko, ali ipak cena je za mene previsoka.

Ipak sam se odlucio za jeftiniju varijantu sa idejom da razliku u novcu ulozim u jednu čeličnu 14" felnu, kako bi sledeću zimu dočekao sa setom od dva zimska pneumatika na nezavisnim felnama.

Peja

Marek Kinasky

Citat: ppejic poslato 05.01.2010. - 23:47
Ipak sam se odlucio za jeftiniju varijantu sa idejom da razliku u novcu ulozim u jednu čeličnu 14" felnu, kako bi sledeću zimu dočekao sa setom od dva zimska pneumatika na nezavisnim felnama.

Skroz si u pravu. Zimske gume valja da stoje na svojim felnama - večito nabacivanje i prebacivanje guma na istim felnama, pre svega, KOŠTA.


rasha

Pre par dana sam narucio preko jedne prodavnice u NS presvlake od Vajsa, i danas su mi stigle. Momak iz radnje mi je montirao na prakingu, i mogu slobodno da kazem da su presvlake odlicne. Dezene sam odabrao u NS jer imaju registar, a kvalitet materijala je za svaku pohvalu. Posto su krojene knap, mislim da ih sam ne bih namontirao, ili bih uspeo ali posle par sati mucenja. Znam da je 6300 mnogo, ali posto sam uzeo nov auto, nekako me drzi euforija pa nisam zalio te novce. Presvlake savrseno prate liniju sedista a vreme ce pokazati koliko zaista vrede  :40: Ne sumnjam u njihov kvalitet.
Pozdrav

david

Savrseno legnu kao da su orginal sa kolima i kad im kazes da su presvlake svi se oduseve. Tako sam i ja razmisljao nova kola, dobre presvlake na duze staze. Posle par godina odes do njih, oni ti skinu, operu i opet namontiraju za 1000din...

Urosh85

moj komsija, vozi taxi inace sa loganom... Kupio je kod nekog coveka privatno, na zalost nisam uzeo broj ali to nije problem, za 50 eura, imitacija koze, sivi dezen sa potporom oko pojasa sa strane, presvlake su za "ceo" auto,kao salivene su za logana, inace em izgledaju extra, em su izuzetno udobne a imaju i potporu pa je i voznja u krivinama nesto ugodnija.

Ako se sretnemo ovih dana , slikacu, pa postavljam slike i dodatne informacije

Ksi

a šta fali onim fabričkim pliss (ili plizz kako se već zovu) presvlakama?

torent

Presvlakama nazivaju tkaninu kojom su tapacirana sedišta i ne mogu se skidati.
Uz auto ne idu klasične presvlake, jedino ako diler ima neku akciju, pa ti ih pokloni.

snob

Svojevremeno sam ih stavio čim sa ga kupio. :Smiley: 2006.

Elem, buvljak na NBG-u, red radnji spolja, na ulici, gleda na parking. Radnja, mislim da je br. 5 ili sl. U svakom slučaju, šiju presvlake za Dačije, imaju u ponudi nekoliko dezena. Šiju ih tipski, dvobojino, po originalu, pa mi je trebalo malo duže da ih ubedim da ne želim takve presvlake, već jednobojne. Što su i uradili, a ja zadovoljan. Naime, materijal je jako kvalitetan, prijatnog tkanja (ne, onako, kao ljuta plastika), a i boja, sve ove godine, uopšte nije izbledela. Naručuje se, pa te zovu za par dana, kad' je gotovo.

Tada me je koštalo 2700RSD, dok su na istom tom buvljaku, a i u Hit-u bile oko 4000RSD.

ppejic

Danas ih namestih, konacno.
Nalezu skoro savrseno, ali generalno dajem ocenu 4 (od 5).

Inace je ekstra KRVAV posao namestiti ih. Odrao sam kozu na gornjem delu dlana na vise mesta, a sake vise i ne osecam koliko su utrnule

Potrosio barem 5h na ugradjnu. Za ugradnju na zadnjim sedistima je potrebno kompletno skinunti i naslon i sedalni deo.

Peja

Boka

Pejo, presvlake izgledaju super i znam da si ih uzeo kod zeljka sa naseg foruma, al koja bese cena?