Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Boban

Onda sam ja super prošao doduše davno kupio...2 seta sive i crveno crne i evo traju već 8 godina na pijaci bile oko 3500 :)

gav.sa

Proverio sam cene, presvlake za SANDERA:
- vajs beograd 8900 dinara
- trio cacak 7000-12000 dinara, u zavisnosti od materijala
- radnja beograd 8000 dinara, nemaju u radnji uzorke.

Dogovorio sa Vajs-om da izaberem dezen i radim kod njih

szs

Jako je bitno KO IMA bočne erbegove da se proveri da li presvlake to podržavaju
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Goran25

Odmah po preuzimanju auta sam naručio presvlake u Vajsu. I danas stoje utegnute kao prvog dana, bez ikakvih oštećenja. Mislim da je bilo oko 100 eura

Andrix

Ja se secam svojevremeno, pre 7 god kada sam kupio auto, a i za prethodni, presvlake sam uzeo na Buvljaku u BG, mislim da je prvi red blize sredini. Ne secam se cene, mislim da su bile 6-8000, materijal birao, deblji od materijala sedista i do sada odlicne, prane vise puta. A sto se tice vaz.jastuka u sedistima, meni su rekli da ne brinem, kad se aktivira sve cepa - prasvlaku...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Loganovac

APP (ako prođe - prođe). Znači oni što prave specijalne šavove, ili kako se to već stručno zove u šnajderskom zanatu, su ludi, ili možda čovek hoće na fini način da ti kaže da se presvlake cepaju kao toaletni papir i da ne mrdaš dupetom dok voziš  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Goran25

Za bočne vazdušne jastuke mi je čovek u radnji naveo kao obavezno za proveriti, i na tom delu vidim da je stavio uzdužnu čičak traku. Takodje mi je savetovao da ledja vozača i suvozača presvuče eko kožom, jer je taj deo konstantno prljav od dečijih nogu, savet na mestu.

Ne bih se više oglašavao na ovoj temi, da ne ispadne kako oglašavam čoveka  :D

saša61beograd

Svi mi koji imamo Vajsove presvlake znamo kakve su (je ih kupujem od 2003.godine).Bolji im je materijal od originalnog tapacira sedišta tri puta.Uzgred,pre godinu-dve skidao sam originalni materijal sa naslona vozačkog sedišta,da popravim žicu koja je popustila.Tu me je jedna stvar neprijatno iznenadila:sunđer sedišta na naslonu,na vozačkom sedištu,na strani do prozora, krenuo je da propada mnogo više nego na strani do suvozačkog sedišta.Verovatno jer je na suncu i UV zracima,koji su prošli kroz presvlake i materijal sedišta!Spasa od zuba vremena nema!

dzule

Ja cu da preporucim Vajs_ove
Posle ihahaj godina, stoje I izgledaju kao I prvog dana...obavezno stavi eko kozu pozadi

Lazar@

#204
Nema adekvatne teme cini mi se, pa da pitam ovdje   :zloca:

Da li bi sjedista iz Sandera II(2012+)  pasovala u Sandero I(2010)?
I prednja i zadnja?
Na oko izgledaju istih dimenzija, s tim sto u 2012+ modele ima bolji izbor materijala, kombinacija boja...

Naleti po nekad neki udareni sandero-stepway, sa zdravim sjedistima, pa razmisljam da kupim unutrasnjost i da prepakujem moj(dosadna crna unutrasnjost)
Svakako je sundjer na vozacevo sjediste polako poceo da se guzva i da propada od ulazenja-izlazenja

E sad koliko realno vrijedi dati novaca za sjedista za Sandera?
Gledam da ljudi pakuju daleko ozbiljnija kozna sjedista  za ozbiljnija auta (tipa S line audi kozna) za 300-400e.
Racunam sandero ne bi trebao da je preko 150-200?

Duster? Prednja sjedista izgledaju isto, za zadnja nisam siguran?

gagi82

I ja imam slično pitanje, da li bi sjedista iz logana 2 odgovarala za logana prve generacije? Mislim samo na prednja.

Keka

Da li bi neko od vas kupio polovan auto sa sedistima iz drugog auta? Ja bih od toga pobegao u sirokom luku.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


glavonja3

Ja svog niti cu prodavati, niti cu posle da kupim polovna kola ni Daciju ni bilo koja druga.

Veterinar

Ako niko ne odgovori, pitaj Martina iz Jakova, mozda ce imati ideju.

bugi

Mislim da su sedista iz sandera 1 daleko udobnija od sedista iz sandera 2. Tako da ti ne savetujem tu akciju :)