Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

sandero1.4mpi

Danas sam zvao Hit auto za presvlake ,za Sandero ostaju 4200 din. sa novim znakom Dacie.Na drugim mestima tipske su oko 7500 din. ,a cuo sam i Piramidi da prave i prodaju isto oko 7500 din. Nisam siguran u Hit auto ,ali je dosta i jeftinije.

:banghead:
Znam onu Koliko para toliko muzike,ali sta da radim-mo koji zelimo da kupimo.
Razmisljam da ja budem taj koji ce da ih kupi prvi i kaze ostalima kakve su ili ih je vec neko kupio. :help: :help:

Munze

Kada sam kupio presvlake u Hit Autu za Logan na njima je bila etiketa da se šiju u Šapcu, tako da ako neko ide u Šabac mogao bi da pogleda koja je cena kod ovlašćenog prodavca i servisera Renault DACIA vozila Vuković. Sigurno je jeftinije nego u BG.

Inače, nisu baš neki kvalitet suviše tanak materijal, već su se malo pohabale.

Postoji lik u BG koji šije presvlake po narudžbini za 80 evra i svi koji su kod njega kupili govore samo reči hvale. Presvlake potpuno prate liniju sedišta, napred pozadi, kažu da su savršene. Ne možeš da provališ da auto ima presvlake.

markonikolic83

Ja sam uzeo presvlake u Metrou,neke univerzalne,nemaju samo navlake za zadnje jastucice za glavu,ali su ok,nisu tanke.Mana im je sto skupljaju dlacice,ali se cetkom lako skidaju.Slazu mi se uz boju(tamno plava) auta,i montiraju se lako.Ja sam zadovoljan,a placene su oko 1200 rsd.Samo imaju mali logo na kome pise "extrime",tako nesto,nisam siguran

sandero1.4mpi

#3
Uzeo sam u Hit autu nisu lose,poceo sam da stavljam naslone za glavu i jedan naslon za ledja,kad poce kisa da pada dovrsicu sutra. :bullshit:
Malo sam skeptican,valjda kao i sve kad krene da se radi pa onda ide tesko dok ne krene. :dobro:

dukati

Mislim da su preskupe, ima i jeftinijih, a nisu ništa lošije.  :ces:

kovdejan

Ja sam za Logana prvo uzeo "presvlake za Logana" na buvljaku i kada sam došao kući da ih montiram i video koliko loše stoje i koliko imaju veze sa Loganom osim znaka koji je bio na njima odmah sam ih vratio. Kupio sam u Hit Autu te presvlake iz Šapca po dva ili tri puta većoj ceni ali barem pasuju savršeno, prosto da ne može da se provali da imaju presvlake. Tako već dve i po godine i praktično im ništa ne fali osim što je neko zakačio zadnji crni deo prednjih presvlaka pa se vidi na par mesta nit kako je izvučena.

sandero1.4mpi

 :hm: Nisu lose montirao sam ih ,ali me muce prednja sedista sedalni deo kod onih tockova za obaranje naslona malo mi tu ne pase,moracu da smislim nesto.Malo da secnem i nema rupa za naslone za glavu moram i njih da busnem :bullshit: :doh: :doh:

Munze

Postoji fora za bušenje rupa. Nemoj da ih sečeš. :-)1
Uzmi cigaru pa progori mesto gde hoćeš da ti bude rupa. :to:

sandero1.4mpi

Uradio sam tako i dobro je,a ono kod tockica za naslon sam resio tako sto sam skinuo tockic i namaknuo ispod tocka ,pa ovo odozgo.
Preporucujem svima,lepo pristaju.Samo nasloni za glavu su ruzni.Nisam ih ni stavljao.Lepse je ovako. :lux:

Oliver83

Munze, ja servisiram auto u servisu Vuković u Šapcu i prošlo leto sam platio presvlake 4.500 din (po staroj ceni). Inače problem kod naslona za glavu sam rešio tako što sam malo cigaretom probušio a okolo zašio ali se to uopšte ne vidi. Proizvođać presvlaka je made in Šabac, uzeo sam sivu boju (ima i crna) i na prednjim sedištima piše Logan by Renault.  Inače su dobrog kvaliteta.

batazvezda

Koji je kontakt telefon tog lika iz Šapca

Oliver83

Od proizvođača direktno neznam, ali broj servisa gde sam ja kupio 015/303-303

nidza

Ja sam jos pre jedno 2 godine pazario presvlake u hit autu. Presvlake za prednja sedista su katastrofa odradjene. Jednostavno su sivene tako
da ne prate oblik sedista tako da ono gubi svoju funkciju 'kadice'. Presvlaka se samo rastegne preko naslona i to vise nije to. Zadnje su ok i jos uvek ih koristim.

koan

Najbolje su presvlake iz Paramide od gospodina Vajsa. Sve sto je malo jeftinije puno je losije.

sandero1.4mpi

#14
Ja sam posle 4 meseca i dosta predjenih i prevezenih putnika zadovoljan presvlakama.(Uzete u Hit autu) :respect: :hall: :hall: