Redizajnirana Dacia Sandero

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Po meni, najbolje fotke juznoamerickog redizajna do sada. Stepway dobija zanimljiviju instrument-tablu.

http://www.autosblog.com.ar/2011/05/nuevo-sandero-2012-argentina.html
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

Svođa mi se sve što je promenjeno...osim prednje maske. Pokušavaju da sve više liči na klija, a meni se to uopšte ne sviđa. Radio je vrh!
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

scepo

Citat: LeNgenda poslato 01.06.2011. - 07:51
Po meni, najbolje fotke juznoamerickog redizajna do sada. Stepway dobija zanimljiviju instrument-tablu.

http://www.autosblog.com.ar/2011/05/nuevo-sandero-2012-argentina.html
Super su je odradili , pogotovo enterijer koji je bas lijep .....

ppejic

Instrument tabla razvaljuje, ali prednja strana - FUJJJJJJ

Daniel

Instrumenti isti, displej isti, malo grafika preuzeta sa novog megana. Sto ne znaci da nisu lepi.
A prednja maska ala twingo.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

LeNgenda

Pa dobro, ako je dosad i delovao ozbiljno, sad je podetinjio, verovatno zele da spuste starosnu granicu ciljnoj grupi kupaca. Jeste malo bezizrazajna ta maska hladnjaka, ali bar je aerodinamika bolja...  :crazy: A u tekstu kazu da je poboljsana zvucna izolacija, a cena niza.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

ivan-bgd

malo ne kapiram..da li je reno pravio laogana i sandera za rumune...ili za sebe..posto vidim da stavljajku reno znak na sandera...malo mi je to bzvz..ako je dacia onda je dacia...

Veterinar

Na pojedinim trzistima Logan i Sandero i sada imaju Renoov znak.

ivan-bgd

a sto ga kod nas nemaju?da bi prodali auto jeftinje zbog imena..?ili u drugim zemljama nece daciu...

DarioGTI

Od mene - palac gore! Vidi se napredak, i vidi se da grabe sve većim koracima!  :hall: :gun:

Ali ovo mi se jako dopada - "1.6i 16v Hi-Flex 112 CV Stepway"  :hihi1: :hihi1: Pa to će leeetiiitt  :hall:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

krle

U Indiji to vide malo drugačije, bar što se Logana tiče.  :Smiley: 
:ces: Šta li će tek uraditi kada se dočepaju Sandera.

http://www.mahindraverito.com/tvc.html

ivan-bgd

bog te mazo pa sta je ovo?otkud logan pod drugim imenom....jel to neka fabrika renoova u indiji pa su i njemu dali drugo ime za potrebe tamosnjeg trzista?jako zanimljivo..pomislio bi covek da je neki mnogo luksuzniji auto..lepo odradjeno nema sta :lux:

Loganovac

 :hm:

Nije čovek obavešten...

Proguglaj "Nissan Aprio" pa nam kaži šta si pronašao.  :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix


LeNgenda

Dzabe da ga u Meksiku nazivaju Renoom ili, jos gore, Dacijom, kad ni za jedno od ta dva tamo niko nije cuo.

Ali za Nissan su svi culi, a posto je to sve ista firma...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.