Koji je put do saobracajne sa upisanim TNG sistemom? Atest i kontrolni pregled

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Veterinar nije online ali posto sam bio pristan mogu da odgovorim.
Registracija uradjena na Cukarici bez ikakvih problema.
Jedina napomena je da taj papir mora donositi narednih 5 godina a posle toga redovan atest.

Veterinar


gav.sa

Pozdrav,

Danas sam video da mi 27.10.2018. ističe atest, do tada važi boca. Moram da menjam bocu.
2014 sam radio atest i tada je majstor uradio nosače u skladu sa propisima.
Da li neko zna koja je cena zamene boce od 42l na Sanderu 2009, da li je potrebno da se opet uklađuju nosači sa propisima.

Loganovac

Pitanje nije baš za ovu temu. Cena je  - kako te ko odrapi. Ne bi trebali da bude više od 6-7 hiljada.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Citat: gav.sa poslato 06.10.2018. - 14:56
Pozdrav,

Danas sam video da mi 27.10.2018. ističe atest, do tada važi boca. Moram da menjam bocu.
2014 sam radio atest i tada je majstor uradio nosače u skladu sa propisima.
Da li neko zna koja je cena zamene boce od 42l na Sanderu 2009, da li je potrebno da se opet uklađuju nosači sa propisima.
Čika Rajo kolko beše onomad prošle godine dal 9000 ?!

Raja

Neću da ti kažem. Raspričaćeš.  :Smiley:

ps. Javljam večeras, mislim da su mi svi računi u "fascikuli", a fascikula u kolima a kola nisu tu.  :doh:

Na žalost računa nema, koliko me sećanje služi celo zadovoljstvo je koštalo 140 evritja. Atiker boca kružna 42l (na mestu rez. točka),ventil,  neka crevca i ruke. Plus
atest za skromnih 5500dinara.

astmario

Mene ceka zamena boce takodje za mesec dana, kod Ekokey luka koji su ih i ugradjivali je boca+ventil 17.500din. Gasline koji mi je blizi trazi oko 130e za isti posao, naravno pitanje je kakav multiventil ugradjuju.
Nakon toga kod Slavka na mali i veliki servis plinskog uredjaja jer sam presao 100k sa njime.

mdbokic

Pozdrav, prodje 5 godina, reatest uradjen juce na Loganu 0.9 TCe+TNG!! 

Krle87

Meni je desetogodišnji reatest bio u septembru, samo dao ključeve i sutra preuzeo auto, u pitanju je servis koji radi i reatest. 24000 ceh bio, zamena boce i ostalo.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dekiv68

Citat: mdbokic poslato 06.11.2020. - 20:37
Pozdrav, prodje 5 godina, reatest uradjen juce na Loganu 0.9 TCe+TNG!!
Mene isto čeka u martu iduće godine. Ako možeš opiši malo postupak, koje papire traže i kolike su cene.
Šta treba od papira osim CoC-a.
Predpostavljam da je plin fabrički ugrađen.

mdbokic

Da, fabrički ugrađen, treba Coc i dao sam im onaj papir što smo dobili za registraciju, dao 6000 ostavio auto i za 2 sata me zvali da je gotov!

dekiv68


mdbokic


dekiv68

Danas u CMV AMSS na Zrenjaninskom putu uradio redovni 5-godišnji pregled. Cena 5.500 dinara, nije potrebna najava, došao u 10, a završio u 12h