Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

dsit

#60
  :ces:

Munze

Ovo bi se desilo i mnogo jačim terencima. Blato pola metra :doh:

dsit

A ima nesto i do vozaca.

Munze


markonikolic83

Izgleda da nisu skinuli fabricke Barum letnje gume.

mladja73

Citat: markonikolic83 poslato 01.07.2010. - 12:27
Izgleda da nisu skinuli fabricke Barum letnje gume.

Sve mi se cini da su na njemu Kormoran gume :crazy:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

bruno

Zar se sada ne ugrađuju Continental na sve modele?

Daciaduster

Već neko vreme se razmišljam da uzmem Duster-a... Pričao sam sa ljudima/vlasnicima i kažu da je odličan... Ja bih uzeo samo dizelaša, bez ove "osnovne" boje, od koje mi se povraća... Ali dobro, ukusi su različiti. Post icatenej-a me je još više ohrabrio,...

Prošle nedelje sam gledao englesku emisiju Top Gear, i voditelji, koji inače ocrne svaki automobil, su rekli da je dobra vest ta da će se Dacia Duster pojaviti na Engleskom tržištu...
Ja ću najverovatnije uzeti Duster-a do kraja Jula,...

Zanima me samo kako mogu da platim osim u kešu!?
Koliko su mesečne rate!?

:ziveli:

Raja

#68
 :offtopic:   Za početak kreni od prodajnih salona, preko banaka (ako si zaposlen) do lizing kuća, da bi stekao osnovna saznanja o kupovini auta  :-)1. Potom, razmisliš svojom glavom o onome što si
čuo i to ukrstiš sa informacijama od drugara, informacijama sa  TV-a i štampe :ces:  I doneseš sledeću odluku: :( ili :lazy:

Keka

Juce sam video jedan beli na putu.....
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Darcone

Juce, dakle, petak ja u ZR, kada n samom ulazu CRNI DUSTER, to odlicno igleda, rekao odlicno, mimoisli smo se, a mene ko za#$%@# usinuo vrat i nisam mogao da se bas okrenem, ali ono sto sam video 5+...Vredi razmisljati o tome.

hobbista

Ako zanemarim izgled sa prednje strane (koji mi se ne sviđa), najveća zamerka je veličina gepeka (odnosno tovarnog prostora). Mada, kada se setim Vitare... možda i nije tako mali :D
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Daciaduster

Evo drugari, pošto je neko tražio sliku crnog Dustera... Ja ću vam postaviti nekoliko  :to: :ziveli: Od mene vama  :friends:
Moj Watermark je na svakoj od slika... Ako neko želi Wallpaper, neka se javi na P.P. :cool: :wave:

Loganovac

Rekao bih da je ovo render, ali odlično izgleda.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daciaduster

Citat: Loganovac poslato 04.07.2010. - 08:42
Rekao bih da je ovo render, ali odlično izgleda.

Duster je  :cul: :friends:

Evo još jednog, samo sivog...