dnevna svetla - LED DRL

prethodna tema - sledeća tema

Lazar@

ma mislio sam da ih stavim kao drl jer je po zakonu obavezno imati upaljena svijetla po danu.
Za 5 godina,koliko imam auto,maglenke sam upalio samo jednom...A farove vise nemam,komplet su se sa spoljne strane ogulili,a iznutra su krenule da se javljaju mikro pukotine...Pa sam mislio da ih ispoliram i stavim kvalitetne led drl umjesto maglenki i da onda vozim na pozicije+drl

I mislio sam da stavim ove,koje prave LZParts(njemci,koji iskljucivo rade stvari za renault/dacia grupaciju)
http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=228


pasuju bez ikakvih prepravki,na fabricku instalaciju

staracstol

Ondak super. Ako nista ne prepravljas a i uredjaj je kvalitetan ostaje ti samo ona prica dal ce pandur da tumaci maglenke il drl.

lovac

Lazare, koliko to košta i ko to ugrađuje u Podgorici?

bmiillan

nova fabija ima DLR tako što kada se startuje motor sijaju pozicije i maglenke, kada se prekidač prebaci na srednje svetlo, maglenke se gase i mogu se upaliti svojim prekidačem.
nemoj na silu uzmi veci cekic

VaskezNS

Nisam siguran da su na fabiji maglenke u funkciji DLR. Jeste da im je pozicija montaže nisko i na mestu gde očekujete maglenke, ali ako pogledate malo bolje, zapravo postoje dva fara u jednom:


https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Skoda_Fabia_Familiy_(II,_Facelift)_%E2%80%93_Frontansicht,_2._Juni_2011,_D%C3%BCsseldorf.jpg
Ovo je mesto za sLogan ;-)


staracstol

Pa to ima i ovde sa se kupi. Ja pazario bratu za scross. Extra sijaju.

Goky

Da li ovo može da se montira i na Sandero I?
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Turbo

Gde si kupio i kolko parica?

staracstol

U bgd na vidikovackom vencu. Uzeo sam i neke druge sijalice, pominjo sam negde u temi. Par sam platio 20e ako se dobro secam

speedo

Da li im treba neka posebna instalacija za drl funkciju ili ne?

staracstol

Pa auto treba da ima dnevna svetla fabricki ( sijalica sa dve niti) ova samo menja postojecu.

Turbo

Mislim da nisi pogledao sajt u celosti.Nisu u pitanju samo sijalice koje se stave na mesto fabrickih.
Ove sijalice se stavljaju u migavce i imaju funkciju dnevnih svetala a ujedno i migavaca.

Loganovac

Ma lepo je to, ali šta će da ih uključuje preko dana i otkud im struja dok nije uključen žmigavac?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Turbo

Pa ima tamo na sajtu cela slikovnica i neke zice sto treba negde da se povezu.