Reno Sava - Pancevo

prethodna tema - sledeća tema

miki-bgd

Od danas zvanicno otvoren servis, salon radi vec neko vreme.

Novoseljanski put, iduci iz centra kada se prodje nadvoznjak do njih ima jos 2.3km, odmah posle Skoda servisa. Sa desne strane su.

Sledece nedelje treba da idem kod njih pa cu da javim utiske.


PS. Evo tacne lokacije https://maps.google.com/maps/ms?msid=214375318390465214107.0004e56722eab05c5b66c&msa=0&ll=44.894591,20.680829&spn=0.004127,0.010568

ivan-bgd

Servis predstavljen u emisiji SAT juče ...

drzarkod

Gledao danas....neka neko javi prva iskustva.... :whistling:

miki-bgd

Pisao sam u drugoj temi. Bio sam skoro kod njih, ima nekoliko nedelja, imao neki problem sa volanom.

Imam sve pohvale za sefa Nenada, pristupio je problemu veoma ozbiljno (verujem da bi me neko drugi odje*o  :ranting: ). Dosao sam na zakazan servis, provereno je bilo sta je moglo da se proveri, isli u probnu voznju. Problem je bio jako specifican i retko se javljao, ali je postojao. Srecom u toku probne voznje uspeo sam da mu demonstriram isti. Nije se znao uzrok, pa je kontaktirao vise instance,  i narucena je letva volana, koja je stigla posle nekih 5 dana (koliko je i bilo receno  :aplause: ). Ceo postupak menjanja letve je trajao ispod 2 sata, posle cega sam sa majstorom isao do Zeke na optiku i to je to(Sad imam i spone nove, mada su fabricke presle tek 15000   :-)1 ).

dejandelic

Bio sam danas i uradio kontrolni pregled za 1.dinar.Logisa je utegnut k'o pracka  :).Kupio sam patosnice i krovne nosace sa popustom od 16% e sad ono najbitnije,osoblje je 10+ ljubazni su,usluzni i na svako moje pitanje je Ivan odgovorio sa strpljenjem.Sve u svemu servis za svaku preporuku.Imaju akciju,ulje+filter ulja+filter vazduha +ruke=7.000dinara za benzince a isto to za dizelase=9.000 dinara .

ivan-bgd

Verovatno motrio kombinacija

dejandelic

Jeste  :( ali rekose da po zelji musterije ugradjuju i oridjinale Reno delove ali je cena servisa  u toj varijanti visa

miki-bgd

I na mene su ostavili jako pozitivan utisak  :ziveli:

ivan-bgd

Citat: dejandelic poslato 15.10.2013. - 20:52
Jeste  :( ali rekose da po zelji musterije ugradjuju i oridjinale Reno delove ali je cena servisa  u toj varijanti visa
Uvek bilo....

miki-bgd

#9
Bio danas kod njih, poceli su da nedozvoljavaju stajanje pored auta u toku servisa :glare:

cika mili

Ali iz čekaonice na spratu možeš posmatrati šta rade na autu.
U februaru sam bio na redovnom servisu. Dobio sam predračun, po njemu su i naplatili rad, pri tom su bili uslužni, tako da ih mogu samo pohvaliti.

zveki66

Danas sam bio na trecem redovnom servisu kod njih. Profesionalno i korektno, sve u autu sto dolazi u dodir sa radnim odelom i rukama zasticeno, cena koju su mi rekli preko telefona kada sam zakazivao servis ispostovana.
Ne moze da se stoji pored kola ali ima cekaonica odakle se kroz staklo sve vidi.

drzarkod

E bas mi je drago da ovo citam....dobar, usluzan i kvalitetan servis bi uvek platio adekvatno.

miki-bgd

Ne kazem ja nista lose protiv njih, naprotiv, veoma sam zadovoljan uslugom i imam samo pozitivna iskustva, ljubazni su, jedino to za stajanje.

Servis je za svaku preporuku!  :wave:

zveki66

Neverovatno, ali tek sam pre neki dan video da su me castili sa novim okvirima za tablice sa logom njihovog servisa. Do odlaska u  servis, okviri su bili od auto kuce Kompresor gde je i kupljen auto. Sledeci put znaci skidaju nalepnicu na petim vratima..