PSC Vukovic - Sabac

prethodna tema - sledeća tema

Damir Oravec

Od 2004, kada sam kupio Logana, odrzavam auto kod njih. Postoje na forumu moja iskustva sa HIT-om, Integrom.. Nakon isteka garancije, nastavio sam da odrzavam auto kod njih. Sledeci je Duster, kupljen kod njih i naravno servisi kod njih. Chinjenica je da je u Shapcu, ali isto tako je chinjenica da mi nije problem da se odvozam do tamo. Svaki put ljubazni, maksimalno korektni, izlaze u susret na svako pitanje. Pijesh kaficu na spratu, gledash svoj auto.

Sve ono shto ochekujem od jednog servisa, pronashao sam kod njih: poverenje, ljubaznost, tachnost i sigurnost.

Deki

Lično sam se uverio da je sve što je doravec naveo kao karakteristike i kvalitete ovog servisa potpuno tačno.

Stoga nameravam da i ubuduće, dok god budem posedovao bilo koje vozilo koje oni servisiraju, koristim njihove usluge.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

glavonja3

Sticajem okolnosti (sto zbog kvarova koje sam imao na autu, sto zbog toga sto zivim u tom kraju) poznajem (i cuo sta bliski ljudi o njima kazu) neke ljude tamo, majstore i upravu. Mislim da nisu losi, verovatno moze i bolje.