Dacia Logan - Opis i slike nasih automobila

prethodna tema - sledeća tema

cagivamito Peca

Kupljena je nova aprila 2007. godine, ima 38500 km trenutno, ugradjen plin od 20.000km, i male estetske prerade kako ne bi licila na BASE. Ostale prerade cu objasniti u nekoj drugoj rubrici.




dukati



Moj Logan je kupljen u decembru 2006. godine, Logan 1.4 MPI, ambiance. Nema nikakvih prerada i dodataka na autu. Prešao je 23000 km. Za sada sam prezadovoljan.  :dobro:

torent

#2
Dacia Logan 1.4 preference phase 2  + klima, podizaci, maglenke, centralna brava i metalik boja.
Kupljena u decembru 2008. godine. Do sada presla 3600 km.

         
       

Keka

#3
Preference sa takvim felnama?  :bonk:
Takva patosnica ce ti blokirati pedalu gasa, uzmi negde odgovarajuce, u NS su tekstilne bas za Logana 900 din, smesno.

Moja auto je Laureate pack 1.6 MPI oktobar 2004. godine, presao 78.000 km. Full oprema, dodatno uradjeno:
- filter za polen
- LPG kod Dore
- sredisnji naslon za ruku
- parking senzori
- xenon svetla
- dodatna zvucna izolacija
- zatamnjena stakla i stop svetla
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Uze mi rec iz usta Keka.

Lepa boja, fino mu stoji uz ovaj restajling.  :dobro:
Samo pobogu covece, sredi te presvlake pozadi!!  :cekicem:  :doh:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

dukati

#5
Znam da nije ovo tema ali da napomenem, vidim da je Keka komentarisao Torentu da menja patosnice, jer će mu blokirati papučicu gasa. Ovo treba shvatiti vrlo OZBILJNO  :help:, jer se meni dešava redovno ova pojava ako stisnem pedalu gasa do kraja. Za sad se snalazim što "namotam" zadnji deo patosnice, da mi nije ispod pedala. :wave: Imao sam u planu i da je presečem i skratim sam.

ijanjic

#6
Dacia Logan 1.6 - Laureat pack (full oprema), kupljena u Maju 2006. godine.
Prešao sam skoro 45.000km bez bitnih komplikacija i za sada veoma zadovoljan.

   

   



dsit

Keka, gde si nabavio zvucnu izolaciju za haubu i koliko te je izaslo?

Keka

Na otpadu, od Audi dizela, 800 din, ima u temi zvucna izolacija detaljno.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dsit


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

Krenuo sam na put i naisao na jezero. Nase zajednicko kupanje. Amfibija zamalo...  :hihi1:

Deda

Sa zadovoljstvom cu okaciti po koju sliku mog ljubimca, a verujem da ce te i vi to isto uraditi..  :wave: :wave: :wave:

sandero1.4mpi

#13
Ambiance 1.4MPI 2008. posle 13 meseci i 35000 km :aplause: jako zadovoljan. :respect:


:lazy:

DejanLogan

#14
koliko je naslon za ruku, jer mora nesto da se busi ili slicno?  :rtfm:

moj je u posebnoj rubrici da ne ponavljam http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1292.0  :lazy:




Naslon za ruku je u drugoj temi, ovde se zavrsava razgovor na tu temu.    kiconix