Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

U okviru je 75% navedenih pravila.  :nami: Toliko sam i ja sa Miselinkama prelazio.

alexv011


Loganovac

... sa prikolicom!  :ha:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Koliko se sećam Zoki ne ubrzava,ne koči,ne juri...A i pogodilo mu se da je dobio neke vrlo izdržljive gume (što ne znači da su te gume dobre,nego da se ne troše).
A verovatno ima štedljiv kriterijum kad trebe zameniti gume novima.
Zanima me koje su to gume.

dovla

Možda ih vozi samo leti tj. oko pola pređene km !?

Zoran

Prešle su oko 2/3 ukupne kilometraže. Gume su Continental ecocontakt 3. Slab sam sa vremenom ali će slikam.
Sam svoj gazda - vazda.

Raja

Zoki to kotrlja k'o Fred Kremenko, ('oćem kažem, da su se gume "okamenile").  :ziveli:

LeNgenda

Utoliko bolje, manji otpor kotrljanju...

Ma nije Zoki mutav, pusti ti to, na sve je on mislio...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

Po iskustvu i kilometraži Zoran je za mnoge od nas profesor.Ide na ekonomičnost i uspeva u tome.
A ove Continental ecocontakt nisam nikad imao ali bih svima preporučio.Zašto?Jedne zime vozio me šurak u ženinoj Pandi po snegu.Po tome kako ide učinilo mi se da ima žestoke zimske gume;kad sam posle pogledao na čemu smo se vozili,nisam mogao da verujem.Ako su takve po snegu,verovatno su i leti odlične.Šara im je neubedljiva,ali grip odličan (istina,gume su bile skoro nove).
E sad ima li veze "made in",odnosno da li su sve Kontinentalke iste,drugo je pitanje,bilo je priče da ima razlike.

Zoran

Saša 61 beograd - hvala za "profesor". Danas sam ih mjerako i imaju oko 6 mm šare i trebam napomenuti da sam prošle godine bio ubacio u igru i rezervni točak inače bi šara bila plića možda za 1 mm.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Zoki, jel mozes da okacis neku sliku tih guma...  :wave:

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

zac


Logan BK

Danas sam stavio nove gume na prednje točkove i one su 175 veličine, na zadnjim su mi ostale one od 165, da li ce biti problema sto su različite veličine?

Loganovac

165 i 175 je širina gume, malo znači bez ostalih brojeva u oznaci. Inače, najbitnije je da na istoj osovini (prednjoj ili zadnjoj) imaš iste gume. Ako si promašio obim guma napred imaćeš odstupanje u merenju brzine i kilometraže i kraće ili duže prenosne odnose.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.