Brisači

prethodna tema - sledeća tema

speedo

Mogu oba 53cm bez ikakvih problema. :wave:

miki-bgd

Prosle godine sam menjao brisace, mislim da sam stavio 2x55cm. Provericu ali sam dosta siguran oko ovoga.  :wave:

Nego sta ste radili sa zadnjim brisacem? Ima li negde da se uzme, ili  samo da zamenim gumu?

silent

Za zadnji sam kupio Alca brisač odgovarajuće dužine (ne znam tačnu dimenziju trenutno, ali sam samo premerio staru), izvadio dotrajalu gumicu i zamenio sa novom, tj. sačuvao sam originalni plastični nosač.

ivan-bgd

Citat: miki-bgd poslato 25.03.2014. - 08:22

Nego sta ste radili sa zadnjim brisacem? Ima li negde da se uzme, ili  samo da zamenim gumu?
Ima da se kupi valeo zadnji brisač.Ne sećam se tačne cifre jer sam sve tri metlice platio 2300.  2 x bosch i zadnja valeo.

Vladan

300 din reparacija (zamena gume) zadnjeg brisaca. Reno Sava
:)

miki-bgd

Hvala na odgovorima  :wave:

dzule

Valeo brisac zadnji u malcomu je bio 800 dinara,

Veterinar

Kupio Alca brisać 50cm za (oko) 240 dinara, skratio gumu na dužinu gume zadnjeg brisača i zamenio je.

urkepz

da li se moze ugraditi senzor koji pali brisace sam

staracstol

Moze ako imas

urkepz

ako imam sta
senzore,a ako nemam gde da ih nadjem jel neko vec to radio

Loganovac

Ako imaš vremena da se katkad uloguješ, trebalo ti je 16 dana da pročitaš šta je čovek napisao  :agr:

Dakle, može ako imaš senzore i ne samo senzore nego uređaj sa senzorima. Koloiko znam, do sada su ljudi to dograđivali u varijanti uradi sam, znači samogradnja.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

suncokret

Da li i vama zadnji brisac radi automatski kada pada kisa, a menjac je u R-ikvercu? Trazio sam u uputstvu i to nigde nije navedeno kao opcija, a primetio sam da to radi i bas se prijatno iznenadio.  :ces:

Keka

Ne radi zbog kise, nego zato sto su ukljuceni prednji brisaci  :D
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


suncokret

^ a znaci to je!!  :doh: Dobro, i to mu dodje kao automatika.  :too: