Hit Auto - ex.Integra Motors - Staro Sajmište - Novi Beograd

prethodna tema - sledeća tema

ronac

#75
Pre 4 meseca sam kupio auto u integri motors, naravno plovnu daciju sa slike, receno mi je da imam sedam dana da kazem sta mi se ne svidja na autu. tada su mi zamenili kraj spone, i na ostalo nisam imao primedbu. Elem kada je doslo lepo vreme ja upalim klimu kada ona duva toplo, nista hladno. Ja nazovem Integru, kada oni kazu da ja sam finansiram popravku klime posto dok dodjem iz Backe Palanke do bgd toliko cu dati para za gorivo. Nazovem jednog majstora i pitam posto je punjenje klime on kaze 35 jevreja. Ja ne budem lenj nazovem ponovo Integru i kazem im za obligscione odnose i za 6 meseci garancije i oni prihvate moju primedbu i kazu da zakazem servis kada meni odgovara i
da pozovem majstora Vladu i kazem kada dolazim. Posto sam Taxista ja nakupim turu do Bgd i pravac servis. U servisu me prime u zakazano vreme i poprave klimu, punjenje freona i neke gumice od klime,i dok sam cekao da preuzmem auto procitam radni nalog sa stavkama o popravci i procitam na ivici naloga sledecu napomenu:
NE MENJATI OKVIRE TABLICA I BRDO UZVICNIKA, odmah sam se setio posta naseg clana http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=3353.msg89316#msg89316 mora da ih je dobro napusio

staracstol


david


jasho

 :D
Evo bisera iz Hit auta!
Koleginica kod njih kupila novog Sandera, i nakon nedelju dana vožnje konstatovala da joj je previsoka pedala kvačila, konsultovala mene i ja joj rekoh da ode do servisa da joj to našteluju.
S obzirom da je u subotu išla po zimske gume koje je dobila uz akciju kupovine novog sandera,ona ih zamoli da joj našteluju pedalu kvačila i dobije sledeći odgovor:,, Ne može da se našteluje, jer je hidrauličko kvačilo i nije moguće naštelavanje pedale kvačila''
Malopre svratila do mene i ja počnem :lau: :lau: :cekicem:
E sad moj zaključak je da je u pitanju samo Hit auto :doh:, mada nisam siguran kakav je menjač kod 1.2 motora da li je isti kao i kod 1.4 :ces:

ppejic

Ja sam obrisao sve sto nema veze sa temom. Ako nema teme o menjacima, otvorite je pa pocnite diskusiju o tome.

Andrix

Moje iskustvo u Hitu je kratko trajalo, isao sam jednom na prvi servis za Logana 2005 g.tada su uspeli da ogrebu suvozaceva vrata na dizalicu, kada sam preuzimao auto jos sat vremena mi je trebalo da to i dokazem, uz izvlacenje priznanja od majstora. To mi je bilo dovoljno da idem dalje. Jedino da probamo u nekim drugim servisima. Za sada jos ne razmisljam o toj muci, do sledece god.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari