Preporuka za novi akumulator

prethodna tema - sledeća tema

joca29

Citat: Keka poslato 18.03.2023. - 13:18
Ja bih za samo 1000 din razlike uzeo nesto ovako:

https://www.akumulator-shop.rs/proizvod/exide-premium-ea722-12v72ah/

https://www.akumulator-shop.rs/proizvod/rombat-tundra-eb370-12v-70ah/

Kao što rekoh, nisam imao problema sa Topla akumulatorima i niko koga sam preporučio da ode kod ovog majstora. Šteta što ide za tri godine u penziju.

Verujem da su i ovi gore pomenuti OK.

Zoran

Danas kupio CIAK 55 Ah, 480 A.
Jutros najavio crkavanje a popodne crko skroz (TopLa - crvena), nakon 6 godina.
Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

A što nas je krenulo, sa crkavanjem akumulatora u jesen...

Koliko je koštao Zoki?

Zoran

140 KM i ja sam sebi uzeo svoj stari
Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

Moj je koštao isto toliko, mada sam ja uzeo od 60 Ah, ostavio sam im stari, jesu li to nešto računali u popust, mislim da nisu, ali nema veze :)

mrjony939

Jutros otkazao fabricki rombat dacia akumulator posle 14 godina rada, ali je najavljivao od pocetka zime da je oslabio. Po iskustvima sa raznoraznih foruma, menjace ga Topla crvena akumulator, pa kako bude. Inace sam u jednoj radnji danas video i blu polar akumulatore, nahvalise ih u radnji, ali nema mnogo iskustva sa njima, uglavnom samo par pozitivnih komentara na interenutu o polar akumulatorima.

Veterinar


Raja

Apsolutni sampion, sto se tice roka trajanja, na forumu.  :aplause:

silent

Могло је то још да тера, што си бац'о паре :amen:

 :respect:

Andrix

Citat: mrjony939 poslato 23.02.2024. - 11:28Jutros otkazao fabricki rombat dacia akumulator posle 14 godina rada, ali je najavljivao od
Odlicno. Meni je izdrzavao po oko 6 god na dvoja kola.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

mrjony939

Citat: silent poslato 23.02.2024. - 17:39Могло је то још да тера, што си бац'о паре :amen:

Mozda je mogao jos posto je verglao polako, ali nemam punjac da ga dopunim :) niti je ikada odrzavan, ali eto, ako nesto znaci informacija, nikad se nije desilo da zaboravim svetla pa da se isprazni skroz. Uglavnom ostane radio kad sam u prirodi, ali sam skontao da se radio ugasi sam posle tipa 20-30 min kada auto ne radi.   :)

Dosta mu je, odradio je. :) Nemam luksuz da ga testiram da li moze jos, jer se parkiramo na uzbrdici u naselju, jedan iza drugog i nema prostora da se izgura sa parking mesta i da se pali na gurku, a i da ne rizikujem da me ostavi negde. 

Zoran

Ovo je stvarno, šampion.
Ja sam imao crvene Top Le koje su znale izgurati malo i preko 10 godina ali 14 je za svaku pohvalu Rombatu i čestitku tebi.
Sam svoj gazda - vazda.

Drinski67

Exide akumulator mi traje još od 2018. godine. Bio je skup, ali još me nije izdao, posle 5 godina. Moj dizelaš sve vreme pali od prve... nije bilo u tom periodu izrazito niskih temperatura da bih testirao rad u tim uslovima...
Logan 1.5DCI, Laureat pack New Edition od 2006
Opel Kadet 1.6D 86' godiste do 2006

nikola56

Kod mene takođe Exide. Crkao posle dve ipo godine. Srećom. garancija 3 godine, zamenjen glatko, bez reči.

dekiv68

#509
Fabrički Rombat od kupovine Sandera, april 2016. samo da ga ne ureknem. nikad dopunjavan.
Na Puntu original trajao od oktobra 2009. do maja 2016. Zamenski neke nepoznate marke trajao do septembra 2022. redovno dopunjavani u toku zimskih meseci. Treći je varta koji nikad nije dopunjavan i za sada dobro služi.
Punto se vozi isključivo po gradu, a Sandero 70% grad