Euro Car Staniċ - Preporuka

prethodna tema - sledeća tema

dr.miso

Euro Car Staniċ, - OVLASCENI SERVIS
prodaja, servis i ugradnja auto-gasne opreme
Vrnjačka Banja, Kneza Miloša 94
Tel: 036 619 044

Evo da podelim iskustvo kod ovog servisera posle obavljenog drugog redovnog servisa i reklamacije par stvari koje mi nisu odgovarale:

CENA skoro duplo manja nego u Beogradu (kad dodam gorivo za put BG-Vrnjacka Banja, cenu autoputa ostane mi jos 700 dinara lufta na odnosu koliko bih platio u BG.

LJUBAZNOST covek je sve lepo objasnjavao i sa strpljenjem i postovanjem, kada je proverio da mi fali tecnosti za vetrobran lepo pitao dal imam neku moju pa ce oni da doliju ili ako hocu njihovu dodje nekih 200 dinara (ko je radio servis u BG zna da se ovde samo stavke popunjavaju da bih poskupeo servis a niko te nista ne pita)

KOREKTNOST kada sam mu reklamirao tvrdju papucicu gasa proverio je, odmah rekao da treba da se menja sajla, i odveo me do drugog sandera kao moj da isprobam i da vidim kako mora da bude laka ta papucica za stiskanje. (istu ovu reklamaciju sa uradio u HIT AUTU pre 3 meseca i rekli mi da mora da bude tvrdja!!!!!!!!!!)

Ljudi samo ako imate vremena ne bacajte pare na ove lopove ovde, ja sam lepo zakazao servis rekli mi kada da dodjem (rade i subotom), otisao sam tamo sa devojkom obavio servis za 1 h, i prosetao po vrnjackoj banji, popio kafu (cena 40 dinara) i rucao (300 dinara po osobi za pivom) i uzivao ceo dan.

toliko od mene, pitajte bilo sta ako vam nije jasno

PS zaboravio sam da napomenem, na kraju u jednoj kutiji pored auta stajali stari filteri svi i covek lepo pita dal zelite da ih uzmete ili ih bacamo?
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

Ljuba82

Moram da potpisem sve receno! Mi smo tamo uzeli auto, a imamo tamo i kucu, pa nam se jos vise isplati da servise radimo tamo i uzivamo 2, 3 dana. Isplati se i onima koji zele da naprave lepu avanturicu, obidju malo Banju, Goc.

deki59

I od mene sve preporuke za ovaj servis. :jea:
Profesionalan odnos prema preuzetim obavezama, i drugarski odnos prema klijentima.

mladja04

I od mene preporuka. Sve servise sam kod njih obavio i potvrdjujem sve zapisano u prvom komentaru.

Jos bih napomenuo izuzetnu profesionalnost i strucnost.