Računi sa servisa

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Na sajmu ove godine Motrio je imao svoj štand.Izložena je bila poluotvorena kutija sa kompletom zupčasti-španer.Koliko sam uspeo da vidim,kombinacija je bila Hutchinson-SKF,a sve u Motrio kutiji.Prema tome, Motrio je verovatno dobra varijanta za veliki servis.
Za Motrio rade provereni proizvođači,sigurnom se Reno ne bi zezao sa bilo čime.Ono što sam do sada provalio je da za Motrio filtere radi Mecafilter,a kočione pločice Textar;znači sasvim ugledna firme.
Problem je što deo nekog proverenog proizvođača u Motrio kutiji i Reno servisu košta više nego da se kupuje direktno.Tako da neka velika ušteda sa Motriom otpada,ostaje da je jedina korist nekakva garancija originalnosti.

Keka

Cene su idiotske. Zupcasti hutchinson+SNR kosta 4400 din, PK kais Hutchinson je 1350 din. Da li base ima spaner i roler?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


glavonja3

Predhodni veliki servis je bio sa SKF+Hacinson delovima isto u ovlascenom, pa je bio dosta jeftiniji, 2010. godine. Ovaj put nisu imali tu kombinaciju pa sam uzeo ne-Reno, a to je jedino bio Motrio odmah na raspolaganju.

Base nema onaj drugi spaner+roler.

kiconix

Mali  :offtopic: ali čisto da uporedimo.
U pitanju je ovlaćšćeni servis za Škodu.

jasho

#214
evo potencijalnog računa, stavka pod tačkom 6 je vrlo nezgodna u konačnom rezultatu  :lau: :to: