Pukla šoferšajbna...

prethodna tema - sledeća tema

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Zoran

Da se učlanim u klub. Danas na Kupresu, mali kamenčić udarac u sami lijevi kraj i crta se pojavila odmah.
Zamjena će biti oko 105 eura.
Sam svoj gazda - vazda.

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Zoran

Baš neki dan kontam, pa posljednji put mi je šoferka pukla davne 1992. godine. I vidi kako mi se brzo posrećilo  :wink: Koliko se sjećam ovo je 5. ti put u mojoj vozačkoj karijeri.
Sam svoj gazda - vazda.

Zoran

Danas zamijenjena u servisu na Kuli u Istočnom Sarajevu.
Sam svoj gazda - vazda.

bocca


Zoran

Kako su i rekli 105 eura i pisana garancija 2 godine.
Pravi profesionalci, svaka im čast.
Sam svoj gazda - vazda.

miki-bgd

Za 4 godine vozackog staza, 2 puta menjao soferku zbog naprsline, jednom zamenjeno zadnje staklo - razbio ga grad. Valjda nece ovim tempom da se nastavi  :D

jasho

#98
Večeras puklo zadnje staklo, prilikom uparkiravanja u garažu udario u metalnu šipku koja bila zakačena za gredu godinama, ali se nekako otkačila , zbog mraka je nisam video, sve u svemu zadnje staklo totalno se rasprslo, nisam mogao da verujem da tako može da se rasprsene, pogotovo od uslovno rečeno blagog udarca i to u brisač, srča na sve strane.

Nemam kasko, auto odavno van garancije, jel ima neko nekakav predlog gde da gledam i koliko para će me koštati to zadovoljstvo! :banghead: :agr:











Zoran

Mislim oko 100 eura, neka je živa glava
Sam svoj gazda - vazda.

miki-bgd

Meni je zadnje staklo bilo razbijeno kad je padao grad velicine teniske loptice prosle godine u Pancevu.

Nisam video kad je staklo puklo, al je totalno implodiralo ka unutrasnjosti - staklica je bilo cak i ispod soferke.  :ha:


Zamenio sam u Glass servisu u Tosinom bunaru, cena 17.200 din. E sad, ja sam bio pod kaskom, pa me nista nije kostalo. U drugom servisu sam jos ranije dobio informaciju da oni osiguravajucim kucama naplacuju vise, odnosno kad dodjes i platis ti onda imas nekoliko hiljada popusta, pa proveri to.

jasho

Hvala omladino, idem da zovem servise!

Keka

Ne zaboravi da proveris i u ovlascenom servisu, kad sam imao takvu igranku, Hit auto je bio povoljniji od svih "divljih" servisa, a  staklo je bilo oridjidji Dacia-Renault.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ivan-bgd

Razmišljajte o osiguranju stakala pri registraciji ako nemate dovoljno sredstava za kasko.  :ne:

jasho

Ugrađena jutros Saint-Gobain Sekurit u Glas servisu kod hipodroma cena 105 evra, ono što sad imam problem jeste elektromotor brisača, kome su nosači pukli, verovatno i on, navodno ne postoji zamenska već nova ili polovna, neka preporuka, :ne: iskustvo?1