Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Sir Oliver

Ma to gde su proizvedene je manje važno, veruj mi. Mišelin, recimo, mora da drži kvalitet ma u kojoj fabrici u evropi/svetu se proizvodio, ma koliko to nama čudno zvučalo.
Najveća je zamka sa tim akcijskim cenam je u godini proizvodnje, a to retko ko gleda.
I drink to make other people more interesting.

Loganovac

 :ces: Da, da...  :ces:

Ali nema teorije da kupim rumunski Continental...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

bobanvesna

nosio je zimske Sava s3+ extra,a sad ce da nosi Tigar Siguru,neki je hvale neki ne,videcemo  :palica:

jasho

Citat: bobanvesna poslato 25.03.2011. - 20:03
nosio je zimske Sava s3+ extra,a sad ce da nosi Tigar Siguru,neki je hvale neki ne,videcemo  :palica:

Tigar Siguru da mi plate nikad više na vozilo!!! :cekicem:

MajorSoul

Bolje dati neki dinar vise i uzeti kvalitetnije gume, nego ustedeti i onda kukati  :whistling:
:wind:
..need more buttons..

Veterinar

Za Siguru se slazem. Bucne su, "osetim" ih na volanu kada ih stavim na prednje tockove, sara se trosi relativno brzo.

Mandrak

Kupio dve Mišelinke u Enerdži timu za 14780, sa ventilom i balansiranjem.
Dobio i neko poklonče: trougao, prsluk i rukavice. Za 4 gume kažu da se dobija prva pomoć.
A da dot 5210, nisu baš iz fabrike, ali ne bunim se :smu:

Loganovac

Šta im fali, tri meseca stare? Nego, koja je tačno guma u pitanju, da razmislim...  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Mandrak

Enerdži sejver 185/65/15.

Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Ayrton

Dobra cena,a dobra je i guma!
A ja mislio da "turim" Siguru,ali sad neću ni da razmišljam o njoj!Idem za vikend u tazbinu,pa ću da pređem u Bosnu da sipam dizel i da vidim da li ima neka akcija letnjih guma i kako se kreću cene.
Referišem od nedelje.
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

PaKi

A sta mislite o Hitrisu ?

Keka

Mislim da za te pare ima i bolje.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Daniel

Imam od 2006. Zgazile su oko 50k km. Juce su zamenile winteru, jos imaju saru dubine  4,8mm
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!