Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

slavko_bgd

Citat: Loganovac poslato 29.06.2016. - 09:37
Sad si me uplašio, ja već dve godine ili oko 20.000km sipam njihov gas - do sada nije bilo problema.  :c0:

Poslednjih nekoliko godina vozim najviše na njihov gas i nikada nikakvih problem nisam imao. Najverovatnije je naletelo neko đubre od gasa i desilo se šta se desilo. Vrlo retko sipam na drugim pumpama, ali sipam, tako da nije isključeno da sam to đubre dobio na OMV-u, NIS-u ili EuroPetrolu.Teško je to povezati jer se ne dešava odmah nakon sipanja, treba vreme da se te naslage natalože. Iz tog razloga sumnjam na njih jer sa njihovim gasom najviše vozim.

Igor Djukic

Sipao sam prosli vikend na pumpi PETROL na izlasku iz Kragujevca ka Beogradu- 55,9 din :too:. Nisam video jeftinije od VS preko NS do KG!

dekiv68

Na kojim plinskim pumpama sipati,a koje izbegavati zbog navedene  smolaste pošasti?

Da li se problem pojavljuje i na venturi sistemima (ili ga isti progutaju)?

Sasa_NS

Venturi nema dizne (bar ne ovakve poput sekventa), njega to ne muči.

Vidi, na 95% pumpi u Srbiji ti je isti gas - NIS-ov, domaći, tako da je u principu svejedno gde sipaš. Možda jedino Eurogas iz Subotice ima malo bolji gas jer ga oni navodno uvoze, ali i to je veliki znak pitanja da li je to tačno i koliko je uopšte bolji.  :)

TT

Keka

Tigar Petrol NS poskupeo na 57.90  :badmood:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68

Ja danas sipah punu bocu (24.01l) na Knez Petrol na Adi po 60,90dinara i pored izrečenih upozorenja na predhodnim postovima. Pa šta mu bog da :woo-hoo:. Javljam o eventualnim posledicama.

Keka

Tigar petrol poskupeo na 58,90, u Bg sam vidjao na autoputu i po 72,90, a pre neki dan sam sipao na NIS u Vinci (ili tu negde) za crvenu po 68,90 da bih imao za nazad, a nisam iz principa hteo da lihvarima dam 600 din vise nego u NS  :zloca:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

NIS Autokomanda zadnjih par dana po 1 dnevno, juče bio 71,90 din :palica:

dekiv68

NIS je ubedljivo najskuplji u celoj zemlji, ali na panelima za cene vidim da je za neku sipanu količinu goriva cena manja za 5 do 7 dinara

seitech

U Kragujevcu, galopom od 61.5 rsd na NIS-u, u zadnjih 7 dana, cena otišla na 66.9. Naravno, svi ostali prate NIS u roku od par sati! Sve mi se čini da ovde nije kraj!

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока


Loganovac

Na skoro svim pumpama u požarevačkom kraju ista cena - 65.90   :agr:

BTW, u okolini Frankfurta LPG košta 56 evrocenti, dakle isto.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Branislav-NIŠ

U Nisu skoro svuda 69,70.  :ljut:

Raja

Zmaj II na autoputu 72,90. Euro petrol u Zemunu, kada se siđe sa autoputa i krene za N.S. tj za Borču Pupinovim mostom, 69,90. Prati ih Knez petrol sa 69,90.

Krčka se, krčka.  :ces:

mdbokic

Evo me u BiH, ovde je 0.7-0.81 fening!! :lux:

jovan

Euro Petrol Beograd Višnjica 63,90 din. Cena sa popustom uz karticu.