Pohvala dobrim ljudima

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Sandera sam kupio u Mostaru GUMA-M Doo 1.4 bazni model za 6315 eura. Ima li igdje bolje cijene? Svaka im čast i rado bi kod njih opet pazario.

                                                                                                                                                                                            Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

speedo

Pozdrav Zorane, jesi li se raspitivao i kod ostalih dilera za Dacia vozila? (Sarajevo, Zenica itd.). Nije ni Mostar daleko ako imaju dobru ponudu (čitaj jeftinije), samo na njihovoj stranici sve vezano za Daciju preusmjerava me na dacia.ba.

ogi

Pozdrav zemljaku Zoranu, sto se tice cijene dobio si realnu cijenu sto se tice BiH tako da je to cijena i nemoj se suvise brinuti da li si platio previse.

Zoran

Speedo
     Tek sad pročitah tvoje pitanje pa da ti kažem oni su bili najjeftiniji i jedini koji su imali auto na lageru. Inače mogao se dobiti u Bihaću i Kraševu kod tešnja za 7 dana uz višu cijenu za 350 KM.

                                  Zoran
Sam svoj gazda - vazda.

speedo

Hvala na odgovoru :dobro:
Imam u planu Logana 2, kojeg niko u BiH nema na lageru, pa moram čekati 60-70 dana bilo gdje.
Bio sam i lično u Gumi M Mostar, Bunjo Sarajevo, Beganović Zenica. Razlika je u par stotina maraka (3-4 maksimalno), iako je za sada najjeftiniji u Zenici... u Sarajevu kako god okrenem prodaju auta koja su na lageru i generalno su mi manje ljubazni nego ostala dva salona gdje sam bio (barem je takav moj utisak).

milko

Ja bi naslov posta prepravio u "pokuda Gumi - M".Razlog tome je što vozilo koje sam kaparisao  15. 06. još nisam dobio,a pravo da vam kažem neznam ni kada ću.Stalna obećanja (laži) "dolazi za nekoliko dana".ili  "iduće sedmice gospodine sigurno",a pri tome da me niti jedan put nisu nazvali,govori mnogo o bahatosti i neprofesionalnosti istih.Čak su mi obećali dati zamjensko vozilo,dok ne stigne moje,ali to je ostala još jedna laž u nizu.Da zaključim:možda tamo ima dobrih ljudi?,ali ja kao kupac sam nezadovoljan,ponižen,uvrijeđen i na rubu odustajanja od kupovine.