Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Za divno čudo, u Požarevcu (baš u varoši) kao po dogovoru 70,00!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Ponovo sipao po 64.80 ali je potrosnja porasla na 9,3 litre. Verovatno zbog voznje na autoputu od Pazove do Bg brzinom 120-140 km/h  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Raja

Pančevački put, Knez petrol 66,00din (u smeru ka Beogradu). Obradovao sam limuzinu punim rezervoarom.

vladimiris

Sinoc na Ibarskoj magistrali od Beograda do Lipovacke šume na svim pumpama gas po 70 din... Krio gas, Knez petrol, OMV, Gazprom...

Loganovac

Knez Petrol 64.8 dinara, sa karticom.  Potrošnja normalna. :cool:
Vidim juče da je na autoputu stabilno 69.5

Vratili smo se definitivno na normalnih i uobičajenih 50% od cene beMzina, čak i ispod toga!  :kava:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

hobbista

Koliko me pamćenje služi, TNG je bio jeftiniji tokom letnjih meseci (što su ove godine propustili da učine).
Sve veći broj točionica, sve manji promet... počeću opet da punim rezervoar kada padne cena na 60  :cool:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

brankovs

Danas na raskrsnici u Rumi(Ruma-Pećinci-Šabac),Knez petrol cena gasa 56,90 din :ha:,sa obe strane table ista cena,ja u neverici gledam da nije greška tj. da treba da stoji cena 65,90,nisam proveravao,bio sam samo u prolazu.

Loganovac

 :ces:

Super bi bilo. Trend postoji, ali negde mora da ima granicu. 10 dinara u cugu nikad nije ni poskupeo niti pojeftinio.  :ne:

A kad se setim juna 2007, kad sam ugrađivao uređaj u svog novog Logana - benzin 82 a gas 28 dinara! :place:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Taj potez Ruma Irig NS je početkom septembra ima 10 din jeftiniji tng nego Beograd i 3-4 din manje od NS, kasnije nisam išao tim pravcem!

Keka

Bg na autoputu ispod 70.

Koliko je u Karlovcima na Knezu vikendom ne znam, redovna cena je bila 66.90.

ENS nemam podatak, cim saznam javim.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Gile gas Vlaško Polje kod Mladenovca danas 62,50 din

Keka

ENS 61.90

ELP, nekoliko metara dalje prema Temerinu 61.80
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


vladimiris

Juce od Beograda do Smedereva, preko Grocke na skoro svim pumpama 68.9 din.Sipao na EKO Helenic po navedenoj ceni i....naravno novih 21 bod na SMILE kartici...kad je vec pominjem, jel još neko sakuplja bodve?

Keka

ENS podigao na 64,80  :badmood:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

6-7 dinara jeftinije nego na pumpama u Bg-u.