Moja rumunska lutka

prethodna tema - sledeća tema

Highlander



Evo, prošlo je mjesec dana i 1.398 km čistog užitka u svakom metru i svakoj sekundi !

Dakle(m), Dacia Duster 1.6 16V 4x4 Laureat oprema+kuka za vuču+blatarice(zavjesice ili kako već...)+korito za gepek+moj osmjeh od uva do uva+sve izraženija ljubomora moje supruge ("Znala sam da će ti jednog dana neka mlađa biti interesantnija, ali da će to biti auto, i to iz Rumunije, e, pa, to...) :woo-hoo: :woo-hoo: :woo-hoo:

Prilazili su mi ljudi sa iskrenim oduševljenjem (ovdje je malo Dustera, a moja restyling je mislim prva u Kotoru, sada su stigle još dvije), a bilo je i onih komentara tipa "Rumunsko s..nje, ali me to ne pogađa - takve najiskrenije žalim i najiskrenije im želim da im Bog da Lamborginija, Rollsa ili šta već takvi žele - ja sam presrećan i prezadovoljan sa onim što imam.  :to: :to: :to:

Još samo da napravim par fotografija sa 25. krivine puta Kotor - Njeguši, jednog od najpoznatijih mjesta za "slikavanje" u Crnoj Gori.

Pozdrav za sve drugare sa DFS !  :ziveli: :friends:
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Jelenko


Andrix

Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Ivan

I ja se sećam kada sam kupio novog Sandera 2008 pa kada sam došao tada u Herceg Novi, Dacia je jako malo bilo sa MNE tablicama, svi su me pitali kako služi, baš su ga mnogi gledali a sada je već drugačije ima ih sve više pogotovo od kada se Aliansa iz Podgorice kao predstavnik Reno Dacije proširila i na primorje Kotor Radanovići.Inače Sandero redovno ide svake godine u H Novi i odlično služi.Pozdrav :to:

Raja

Leeepo ti ovo luče k'o Barbika.  :ziveli:

miki-bgd

Nek je sa srecom i da ga dugo vozis  :aplause:

A ljubormorne duse mogu da ga p*se  :too:

bind

Nek je sa srecom i da te lepo sluzi.

Aleks


drzarkod

( Pre )Lep....samo mu felne nekako odudaraju.....ako budes trebao alufelne ko moje javi se.... :friends:

ropee

odličan  :to:

bijela boja ga ističe .
Uživaj u vozilu, loše komentare ne slušaj, ipak ima više ljudi koji se okreću za njim nego onih koji ga kude .

trajce

 :aplause: Uzivaj, al ovako  :woo-hoo: :woo-hoo:

ppejic

Jos frajera da nadjes za svoju rumunsku lutku...  :to:

Sir Oliver

Lep je ko lutka.  :aplause:
Srećno ti bilo i uživaj samo.  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

Highlander

Hej, narode, hvala vam na komentarima !

@Ivan - situacija se promijenila i u CG. Sada ima "domaćih" Dacia na svakom koraku, još malo, pa će ih biti ko Golfova 2 svojevremeno. Lično poznajem trojicu ljudi koji su oduvijek bili nabrijani na brendove i robne marke, voze 2 Dustera i Sandero i kunu se u njih  :to: :to: :to:
@hibernacija - hvala ti na još jednoj dobrodošlici  :Smiley:
@drzarkod - zavidim ti na tim alufelnama i vidim da ih prodaješ  :place:, ali nema šanse da nađem pare ni za dvije godine (Žena i ja imamo petoro djece u raznim fazama školovanja, pa me razumiješ, zar ne ?) :bonk:
@ropee - briga me i za okretanje i za kuđenje, stvarno bih želio da svi uživaju u svom automibilu kao ja  :dance: :lux: :zurka:
@trajce - upravo tako
@ppejic - pa valjda sam taj frajer - ja ?! Jedino ja "ulazim" u nju na "glavni" ulaz ... Khm,khm,khm... :c: :c: :c: :woo-hoo: :Smiley:

Hvala, još jednom i svima ostalima. Svaki put kad uđem na forum uljepšate mi dan...

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!