Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Interesantno, nisu ga dali na Euroncap crash test  :ne:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


MajorSoul

I meni je to cudno, jos cudnije nisam ga nasao nigde na netu..  :conf:
:offtopic: Jedna kul stvar za sve Dacija miljenike http://www.autoevolution.com/news/dacia-predicts-8-new-releases-until-2015-26052.html     :too:
:wind:
..need more buttons..

silent

Imace predstavnika u svakom segmentu.

Damir Oravec

GRRRRRRRRRR.... pomerili isporuku sa 15-og, na 24.01 Pa..to je kao josh 10 godina chekanja.. aaaaaaaaaaaa :ljut:

DarioGTI

dogadja se...  :cool: :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


MajorSoul

Lep tekst svaka cast Keko, samo nigde nisam procitao neke mane koje su napomenuli na pocetku osim u prolasku kroz ostre krivine gde nedostaje pogon od sva cetiri..
:wind:
..need more buttons..

strucnjak79

Citat: Dragan.vi poslato 08.01.2011. - 08:43
Mogu da zamislim kakvo je tvoje nestrpljenje. Eh, slatko iscekivanje, nema nista lepse nego kad cekas novi auto  :friends:

Kod mene jos 35 dana do dustera ... 3 mjeseca ukupno cekanja. ;)
Buduci da sam prodao staru vozilicu, cekanje postaje jos i teze.

Od cekanja novog automobila bolje je preuzimanje novog automobila! ;)

MajorSoul

Uh tebi ce tih 35 dana da prodje kako tako brzo, ja se nadam isporuci u aprilu znaci jos nekih 4 meseca mada verujem da ce ipak biti maj u pitanju..
Ne znam da li je neko vec stavio ovaj link ali vredi da se pogleda:
http://www.vrelegume.rs/test/dacia-duster-chery-tiggo/


:wind:
..need more buttons..

krle

 :offtopic:
Hajde da vam i ja  malo "zabiberim"  to "prodeženo" čekanje   Dustera. Da li ste se nekada zapitali čiji su automobili izloženi kao "eksponati" po prodajnim salonima. Da sam ja naručio i kaparisao Dustera tražio bih odmah VIN vozila, jer je fabrika  u mogućnosti da to kaže.Onda bih se posle izvesnog vremena  preko prijatelja raspitao po gradovima u Srbiji da li je moje vozilo zloupotrebljeno u svrhu reklame. Nemam nikakvih opipiljivih informacija i dokaza  po tom pitanju, samo  na glas razmišljam.  :ces:


Primer Sandero Blace Line me navodi na ovakvo razmišljanje. Prosto pitanje: Čija su tri vozila stajala  petnaestak dana u jednom prodajnom salonu?


Zoran

#190
 Sasvim realno razmišljanje.
Sam svoj gazda - vazda.

krle

 :to:

Da, ali na takva vozila sleduje i određeni popust. Ili možda grešim?

Zoran

#192
 Svakako da sleduje u poštenom okruženju.
Sam svoj gazda - vazda.

strucnjak79

Citat: krle poslato 11.01.2011. - 16:33
:offtopic:
Hajde da vam i ja  malo "zabiberim"  to "prodeženo" čekanje   Dustera. Da li ste se nekada zapitali čiji su automobili izloženi kao "eksponati" po prodajnim salonima. Da sam ja naručio i kaparisao Dustera tražio bih odmah VIN vozila, jer je fabrika  u mogućnosti da to kaže.Onda bih se posle izvesnog vremena  preko prijatelja raspitao po gradovima u Srbiji da li je moje vozilo zloupotrebljeno u svrhu reklame. Nemam nikakvih opipiljivih informacija i dokaza  po tom pitanju, samo  na glas razmišljam.  :ces:


Primer Sandero Blace Line me navodi na ovakvo razmišljanje. Prosto pitanje: Čija su tri vozila stajala  petnaestak dana u jednom prodajnom salonu?


Ja vec imam neki broj vozila na ugovoru. Fabrika planira unaprijed, tako da znam koje ce auto biti moje, kada ce biti proizvedeno, kada ce biti utovareno na kamion, kada ce stici u drzavu i kada dolazi u auto kucu u koju je kupljen. Odstupanja su naravno moguca, ali to je neki plan.
No na moju srecu nisam toliki paranoik, niti imam frendove koji bi mi mogli saznati ovako nesto. ;) Ne kazem da nije realna mogucnost, samo necu da lomim glavu time.
Mene vise brine onaj dan-dva dok je auto kod njih, a izrada papirologije bude u toku (regstracija i sl) ...
Kada bih ga zatekao izlozenog u salonu, napravio bih frku i trazio bih popust svakako. ;)

MajorSoul

Teorija zavere uvek postoji ali ipak mislim da ne stoje u salonu. Sto se tice popusta na auto iz salona, u ovoj nasoj zemlji tesko da moze da se dobije, ja sam pre kaparisanja vozila gledao jednog Dustera u salonu koji je tu stajao sigurno 2 meseca ali nisu hteli da mi daju nikakav popust na njega. Rekao sam ja da je normalno da ako auto stoji u salonu da se ocekuje popust ali jok oni ni da cuju. Gazda bi verovatno dao popust ali prodavci ne zele da gube svoj deo pa tvrde pazar, zato nije lose da ako kupujete vozilo trazite da vidite vlasnika. Ja nisam stigao do te faze da kupim taj auto ali bih sigurno isao na tu varijantu, pa makar dobio mi dao i 5 eur :)

:wind:
..need more buttons..