Koliko ste presli svojom Daciom

prethodna tema - sledeća tema

bocca

A taman sam pomislio da si za dva minuta prešao 29574km!!!  :hihi1:

michaeldacia

Evo i od mene jedna početnička kilometraža  :dance:


dekiv68

Ja danas pređoh 4949 km, ali nisam stigao da uslikam, već je prešao na 4950.

bocca


Milan Ilić

4 godine, 120.000 km, Sandero 1.2  :lux:

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

DrJekyll

Jubilarna kilometraža! (Ja uvek kažem...vidi kako je pobrljavio displej  :Smiley:)

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Highlander

Sada bih trebao napisati kako sam propustio zabilježiti tačno taj momenat, ali džaba mi da krivim ženu koja ne prestaje da gunđa, sina koji zapitkuje sve i svašta, ostale objektivne okolnosti vezane za loše vrijeme, cestu, gužvu ...
Prašina na kontrolnoj tabli govori da se sve svodi na subjektivne slabosti i ništa drugo ... Lijen sam, brate, ...

Dakle, još deset dana, pa tačno dvije godine druženja sa brendom Dacia, u vidu bijelog Dustera 1.6 16V 4x4. Jutros "prozujasmo" i kroz 30.000-ti kilometar. Auto me služi bez najmanjeg prigovora, i i dalje me raduje svaki momenat kad sjednem za njegov volan i "upalim" ga. Uživam u svakom kilometru.

I da citiram našeg dragog kolegu Zorana :" Ne znam koje će mi slijedeći model auta biti, ali biće Dacia sigurno !"

Svi kačite fotografije sa "okruglim" brojem kilometara, sa mnogo nula na displeju, pa je red da to malo "presječem" ...

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

jasho


dukati


Zoran

 363 000 km, sluša kao da je sada iz fabrike...
Sam svoj gazda - vazda.

bocca

Nisam baš toliko ali solidnih 140000km okrenuo za vikend.

nik


kiconix

 :aplause:
Al sto mi se svidja boja displeja.

zzechner_sk

Evo da se i ja upišem na ovu temu: u nedjelju na autocesti A3 kod Kopanice.
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium