Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Nikakve mi veze nemamo sa RNS, finansiramo sajt iz sopstvenih dzepova.
Sto se tice RNS, mislim da ces dzabe okreciti, auto si kupio van akcije, pa makar ona bila i dan kasnije, da te nista ne kosta da probas i to stoji.
I samo da dodam, nema ovde pro-Dacie, samo iskustva i misljenja koja se (hvala bogu) razlikuju.

perke21

Samo napred kolega  :write: :write: :write:

gio

Dajte ljudi, spustite malo loptu.
Gant je na žalost prošao bez 5 godina garancije jer je poručio vozilo kad takve akcije nije bilo. Sad su to uveli, mesec dana nakon što mu je auto stigao i ono što su ljudski mogli da urade je da mu daju za dž još dve godine pošto ih je finansirao 6 meseci a još je uzeo najskuplji paket koji i najviše para donosi za RNS. Ali u kapitalizmu danas ljudski i trgovina ne idu u istoj rečenici.

Tako ja već 2 meseca merkam plazma tv panasonic za koji je garancija 5 god. Zatvorim finasijsku konstrukciju i juče da vidim gde ima taj model koji hoću, kad ono garancija 2 godine a produžena od 5 god. je bila u stvari akcija do 28.2.2011. :bonk:

saša61beograd

Gant,opusti se,uživaj,imaš dobar auto,kladim se da ti garancija neće ni trebati.

silent

Čaša uvek može biti do pola puna, ili do (od) pola prazna...


Zoran

#275
Jednom kupca kada nagradiš on to pamti dok vam ne vidi leđa.
Jednom kupca kad zakineš on to pamti do kraja života.
Kapitalizam je nemilosrdan jer ga pokreće profit (njemu su emocije nepoznate).
 Svi mi imamo emocije i zato nas boli...
P.S. Toliko sam se zanio da sam totalno off moglo bi se prebaciti u tačno je ali ja to neznam, pa šta bude.
Sam svoj gazda - vazda.

Veterinar

Istekla mi garancija pre tri godine. Za vreme garantnog perioda nije bilo kvarova. Po isteku garantnog perioda nije bilo kvarova. Vozite autice i ne brinite. Ja sam na akciji prilikom kupovine dobio patosnice, presvlake i dodatnu opremu, da bi iduce godine bila klima za evro, 4 godine garancije i slicno.

Loganovac

Ja sam na akciji dobio pranje auta i to loše, čak nije ni obrisan, curela je voda na sve strane kad su mi ga predali...  :ranting:

Da, dobio sam i dva litra benzina (ili litar i po, ne sećam se koja je tačno veličina flaše bila)...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix

Vidi se da smo auto kupili u istoj kuci u slicno vreme  :ranting:

hemicar

Sva ta prica oko garancije, klime za evro, ruku na srce pomalo djeluje smijesno. Kod naseg naroda NEMA NISTA DZABE!!! Sve je to unaprijed iskalkulisano!  :rtfm:
Vozite se u vasim ljubimcima i uzivajte brate, uzivajte!  :kava:

Constantin

 :offtopic: Kako bre kod nas nema džabe. A japanske trešnje? Pa izginuše ljudi za to džabe.
A sad stvarno. I ranije sam to pričao, akcija je dok je akcija. I nema šta da se priča. I ja kada sam kupio auto, bila je garancija tri godine. Nakon što mi je auto napunio godinu dana, uveli su uz smešnu doplatu produženje garancije, ali samo za automobile koji su do godinu dana stari. Ja nisam upao u tu grupu.

Ono što je sigurno kada se kupuje, ne treba žuriti. Uvek treba gledati akcije i odabrati trenutak kada ti najviše odgovara.
Nisam dobio skoro ništa (original patosnice ne računam) iako sam kupio najskuplji model u tom trenutku, ali sam zato super prošao sa bankom, da mi  i dan danas svi zavide.

taxista1974

U kupovini je sve izbor trenutka i strpljenja, to zene najbolje znaju, koje imaju strpljenja da cekaju rasprodaju. Moj Logan, Ambinens pak, u oktobru 2006. je placen 9500 €, bez maglenki i ABSa. Ali ja sam tada vozio drugi Logan u Ivanjici. Svi znamo dokle su cene vremenom dosle. Toliko o kupovini, da se vratim na temu, Dacia Duster.
Ljubaznoscu ljudi iz RNSa, od ponedeljka uzivam u ovom autu, benzinac 1,6 16v, pogon na prednjim tockovima. Na autu su stavljene alu felne i hromirani zastitnici pragova. U Ivanjicu je vec stigao u dizel varijanti 4x4, tako da ja opet vozim drugog.
Sama pojava Dustera nikog ne ostavlja ravnodusnim, cak i par zena koje auti nikad nisu zanimali, je pocelo da nagovara muzeve da razmisle o kupovini istog. Motor fenomenalan, ja vozim 1,4 i prelazak na 1,6 16v, me je raspametio. Start,  ubrzanje, elasticnost (fenomenalno vuce povlaci sa malih obrtaja). Osecaj na volanu odlican, mislim da mu za pun krug treba manje nego Loganu. I jos dosta stvari, koje stvarno ne mogu sad da pisem, jer svaki slobodan trenutak izmedju spavanja i posla koristim za voznju. Slazem se da ovaj model mozda i ne zasluzuje znak Dacie i da bi se mnogo bolje kotirao da je na njemu npr znak Renoa. 

david

Blago tebi, ja sam ga nocas sanjao..

Damir Oravec


MajorSoul

Iskreno vise mu lezi ovaj novi Dacijin znak nego od Reno-a  :to:
:wind:
..need more buttons..