Molim,ima li nekog forumaskog majstora u BGD za ugradnju maglenki?!?!?

prethodna tema - sledeća tema

Zare82

pozz,kupio sam one maglenke ,nosace i kabove za logana 1.4 ambianse pack iz 2006. treba mi neki majstor da mi to ugradi...znaci da na branicima doel napravi otvore,ugradi i poveze struju,na rucicu da mi se istovremeno kad palim zadnje svetlo za maglu pale i maglenke....ja sam na caletovoj staroj daciji loganu to sa drugarom uradio al nije lepo ispalo...voljan sam da platim za uslugu da mi to neko uradi...imate li predlog?!??! :) al da je u BGDu ili u blizoj okolini... :lux:
Zaljudjenik!!!

DrJekyll

Ako (kad) nađeš nekoga, obavezno postavi ovde jer i mene to zanima...naravno sa svim detaljima: cena, kvalitet odrađeno...itd
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Zare82


ok,nema problema,samo jos se niko nije javio...ja necu opet to sam da radim...zezao sam se pet dana dok sve nisam namestio i dalje je opet izgledalo aljkavo..
Zaljudjenik!!!

miki-bgd

@Zare82
Radoznao sam  :whistling: Sta je tacno izgledalo aljkavao, i da li je radilo kako treba? Na prvi pogled mi se cini da strujni deo i nije toliki problem osim sto treba da se isprovlace kablovi do volana, to mi izgleda kao zeznutiji deo zbog pristupacnosti  :ne: I da, da se negde doda osigurac.

Zare82

prvo smo ruzno isekli rupe dole na braniku,pa se vidi da je to uradio neko totalno amaterski
drugo izgrebali smo plastike dok smo skidali i provlacili kablove
trece zeznuli msmo struju pa su pregorela dva tri osigruraca,dotakla nam je zica metal...
cetvrto trebalo nam je skoro nedelju dana...
i peto,brate ne vredi cimanja...to treba da uradi neko ko zna za 5min,platis coveku znaje i gotovo,srecan ti srecan majstor i tako....ne treba svi sve da znamo! :)
Zaljudjenik!!!

miki-bgd

Hvala na odgovoru!  :ziveli:

Ne planiram ja da stavljam, vec ih imam, samo me je interesovala problematika.  :c:

Zare82

Za mene je bila nocna mora...jos smo naruzili auto..ono radi sve ok,stavili i osigurac...al nije sturja rad za mene...nema frke pozz!!!
Zaljudjenik!!!

zac

@Zare82... Ja bih  mogao detaljno da ti objasnim kako to sam da odradis i da bude dobro, ja sam sam sebi ugradjivao i nema razlike u odnosu na fabricke... ... Ako si voljan.  :wave:

Zare82

ok moze...bas sam malopre gledao kako da busim rupe....mozes i na pm...a mozes i ovde u kratkim crtama?! :)
Zaljudjenik!!!

Keka

Prvi korak je skidanje branika. Sve drugacije je improvizacija.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!