Računi sa servisa

prethodna tema - sledeća tema

svrle


Keka

Danas obavio zamenu ulja i proveru vozila pre duzeg putovanja u servisu Reno Sava.

Ulje Elf Excellium NF 5W40 4l...2800,00 (litru poneo kuci)
Filter ulja Motrio...................665,86
Podloska cepa kartera...........177,83
Rad...................................1888,00

Ukupno: 5531,69 din.

Cena jeste malo jaca, ali u odnosu na Dacia servisni komplet (5555 din) sipan Elf umesto Motrio ulja, litru poneo kuci, taman razlika u ceni do filtera vazduha koji sam sam nedavno zamenio.

Usluga, naravno, profesionalna, primljen tacno kad je zakazano, auto detaljno pregledan.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

Keka,na Najlonu za 177,83 dinara možeš kupiti uvrnutih bakarnih podloški bar za narednih 5 godina
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Opet podloska cepa kao da je od zlata.  :banghead:

Poklanjam cetiri podloske za cep kartera, kome treba neka se javi  na PP.  :)

Keka

Znam da je skupo, to i ja pricam.

Medjutim, ova nije bakarna, ova je aluminijumska i ima unutra gumeni prsten  :Smiley:

Salu na stranu, nemam majstora ni u Bg ni u NS, nemam vremena da vijam Profaco na NBg do 3 popodne, TTD na Juznom bulevaru za filter ulja i podloske, kao ni dodatne delove ukoliko se ukaze potreba.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Citat: Keka poslato 08.05.2012. - 21:44
Znam da je skupo, to i ja pricam.

Medjutim, ova nije bakarna, ova je aluminijumska i ima unutra gumeni prsten  :Smiley:

Salu na stranu, nemam majstora ni u Bg ni u NS, nemam vremena da vijam Profaco na NBg do 3 popodne, TTD na Juznom bulevaru za filter ulja i podloske, kao ni dodatne delove ukoliko se ukaze potreba.

Jel sad kontaš što ja pristadoh na tkz. veliki servis za 22000 kod Žive, a mogao sam kod Željka znatno jeftinije proći :hihi1:

Veterinar

Ako je veliki servis (pun servis (ulje, svi filteri, remenovi, spaneri, pumpa...)) zaista 22000, drugo mesto ne treba traziti. Nesto mi je niska cena i za privatnu varijantu servisiranja.

jasho

#202
Ma nije 22000 :badmood: ni bilo, to je bila zamena sveg ostalog na velikom servisu, bez ulja i filtera jer sam njih menjao pre samog servisa, na kraju je ispalo 27000 din jer su kod Žive imaju ,,praksu'' da ne menjaju PK španer i ponude cenu bez njega http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=2090.150 iako im je rečeno da se sve menja!!
:ziveli:

Keka

Danas vidoh reklamu na bilbordu na Banovom Brdu: Mercedes Benz-promo akcija: zamena ulja i filtera ulja (ruke i materijal) 3500 din   :doh:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

Deki, da si dosao kod mene, za ove pare bi dobio i pice, opran auto , pun rezervoar goriva a i meni bi ostalo ohoho zarade.  :doh:

ivan-bgd

'beš auto kad mu na 30000  menjaš pločice :ranting:

hobbista

Obzirom na njegov stil voznje, dugo su i trajale  :)
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

glavonja3

Mozda cena nije visoka samo zbog 'ovlascenog servisa', vec je skocio evro pa cemo uskoro svi placati vise nego koliko je bilo dosad. Ovaj racun dodje kao prva lasta u proloce  :(

Keka

Citat: Keka poslato 27.06.2012. - 20:22
Danas vidoh reklamu na bilbordu na Banovom Brdu: Mercedes Benz-promo akcija: zamena ulja i filtera ulja (ruke i materijal) 3500 din   :doh:

Evo jos jedne akcije, a ovi u Renaultu nas  :mojeovce: :
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


glavonja3

Racun iz ovlascenog Vukovica u Sapcu. Doneo sam svoj antifriz i dest.vodu, potroseno 2,5 litara jednog i drugog. Vodena pumpa nije menjana, jer moze jos izdrzati-tako kazu. PK kais je neki Micubisi-Japan, to se vidi spolja. A ovaj set zupcastog je Motrio - ovo nisam siguran bilo je nesto reci o Renoovom ali sta su na kraju stavili - ne znam.