Plastični delovi na braniku

prethodna tema - sledeća tema

krle

"Susret" sa povećim komadom leda izazvao je oštećenje plastične zaštite ispod branika, nosača maglenke i rešetke na desnoj strani. Srećom, ništa više nisam oštetio.  Delovi, nepunih 5000 dinara. Ovih dana, kada "otopli" sledi montaža.







mladja73

Nazalost ovo je cest slucaj u zimskim uslovima kakvi ovih dana vladaju. Imao sam slican slucaj svojevremeno na proslom automobilu a posto su po pravilu niske temperature, to je i plastika kruca i lakse puca.

 :shit:
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Loganovac

Greota...

Međutim, cenim da si ipak jeftino prošao.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

krle

Da, za dlaku sam promašio kondenzator klime.U tom slučaju morao bih aktivirati  kasko osiguranje. Branik je  "muški"   izdržao  udarac,   nije  ni ogreban.

Keka

I ja sam slicno prosao kad sam udario lisicu, promenjena jedino mrezica, ali je bila znatno jeftinije, a ostalo sam pokrpio nekako.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


krle

#5

fanatic

#6
Pomagajte ljudi.  :help:
Zveknuo sam moju MCV. Polomio sam far, nosač maglenke i meglenku. Sve to nebi bilo strašno da auto nije 2010 godište i nosi nove farove kojih kažu nema a ako ih naručim čeka se mesec dana. Zna li neko gde mogu brže da ih nabavim jer auto mi treba a ne mogu toliko da čekam. Zvao sam i Zeljkor mi je rekao da se toliko čeka kao i većine drugih servisa. :bullshit:
Možda sam malo promašio temu, ali verujte da mi je hitno.
Unapred hvala.

Damir Oravec

Pokušaj ovde: YU-LUKAS, Beograd, Boze Jankovica 2

011/391-0318
063/439-574

jasho

Da ne otvaram novu temu, sinoć sam čuknuo drugi auto na parkiralištu mojom krivicom vozeći u rikverc i malo pomerio plastični deo branika na levoj vozačkoj strani kod mene, nema štete na drugom autu osim ogrebotine i prenete boje , sad nije baš u ravni sa metalnim delom spojem tj. košem iznad zadnjeg levog točka, gledajući sinoć kao da je se neka žabica ispod branika iskrivila i ako bi je ispravio mislim da bi sve bilo ok, jel ima neko neku ideju kako da dođem do te žabice ili da skinem taj deo branika. Pozz

Loganovac

Mislim da moraš da skineš ceo branik da bi došao do žabica. Međutim, iz iskustva, slaba će vajda biti od te intervencije. Jedno vreme će biti OK pa će sam od sebe početi da se ponovo odvaja.  :ne:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Hvala Loganovac, :ces: jel ima neko neku shemu kako izgleda zadnji branik , kako je vezan, dajalogis i slično?! :ne:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Hvala puno Keka  :friends:, napravio sam danas poslepodne skoro indentično ovim prvim slajdovima, samo kod sandera je jedan vijak, skinuo isti, izvukao branik , ispravio dužim šarafcigerom ležište za žabicu, gurnuo na svoje mesto vratio vijak, uzeo malo farbe i prefarbao crne oderotine, ako se baš ne zagledaš ne vidi se ništa :to: