Kuka za vuču

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

#15
Imaš tu negdje u oglasima mislim , nešto oko 100 e. Ja u Bosni ugradih bogami znatno skuplje.
Sam svoj gazda - vazda.

Milorad

Hvala Zorane, a ja bas mislio ovih dana do Bosne tj Bijeljine, uzimao skoro tamo gorivo, malo u kanister i pun rezervoar, nadao sam se da je tamo i kuka jeftinija..

Vihor

Danas montaža euro kuke na logija kod Francuza u Jagodini, ključ u ruke 25.000,00
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Nikolagavijal

Pa prikolica košta manje! :ha: :fiju:
Obzirom da i prikolicu treba registrovati svake godine treba dobro razmisliti kome se to isplati.Rekreativne varijante-vikendica,selo,povremene lične potrebe izgleda više ne dolaze u obzir.

Loganovac

"Euro"  :bonk:

Baš gledam da za slavu naručim dva euro praseta...   :doh:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Kuku meni, kuku tebi  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vihor

Prikolicu imam, registrovanu, a više mi je dosadilo da molim gore od mene, prevezi mi ovo, ono. Ovako imam svoje i neću da me svakakvi zajebavaju. Kad mi treba, zakacim, ćeram!
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Zoran

Sretna vožnja Vihore.
Sam svoj gazda - vazda.

zac

Vihore, brate, prijatelju... 25 000 za kuku..lele. Do duse euro ma sta god to znacilo.  :doh:  :cry:

U svakom slucaju srecno da vozas prikolicu.  :friends:

PS. Kad budes hteo da je probas, dodji do mene, treba da prebacim jedno 5 kubika daske u Krcedin.  :hihi1:

amilosh

U Reno servisu u Kragujevcu je 20.000 din kljuc u ruke, bar su mi tako rekli pre jedno mesec dana kada sam se raspitivao za istu

Saša

Da li ima iko fotografiju kuke na Sanderu?
Može i "euro"! :)

Šta znači ključ u ruke?
Montaža kuke sa atestom? Elektro-instalacija se podrazumeva ili ?

Zoran

Postavit ću ja kada Miroslav dođe sebi od noćnog života  :wave:
Sam svoj gazda - vazda.

zeljkor

Novi delovi za sve modele Dacia vozila - www.dacia-delovi.com ; 065/55-55-358

Zoran

#28
Ovako izgleda na mom Sanderu: Bila je skoro duplo skuplja od Željkove (sa ugradnjom).
Sam svoj gazda - vazda.

Saša

Jel ovo nalepnica za atest?