Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

petarkarma

Super tako ako dozvoljava klima , kod mene u Bitolj redovno zimos -20 stepena , plus sneg a plus da idem primer za Skoplje prolazim pletvar na 1000 metara visinu tako da ja mislim te zimsko letnje nece mi bas posluziti :)))

drzarkod

Ja sam na Vectri kupio nove Trayal Arktik sve 4..., šara preko 11 mm, meka zimska guma, po snegu nisu trebali lanci, ali na mokrom i suvom katastrofa....a niko ih ziv nije mogao izbalansirati...predjes 1000 km i opet balansiranje, na 120 km/h izbija volan iz ruke i bucna....i palio se ASR i  ABS preko ležećih policajaca na semaforu kad proklizne... :doh: Jedva sam cekao leto da doje da stavim letnji komplet kada se auto pretvarao u bolid..... :too:

kiconix

J..bo vas Trayal.
To preduzeće više ne postoji i tačka.

samsung

Stric je za hyundai i10 jesenas kupio krusevacke starfire wt200 (ex trayal) i nikakvih primedbi nema,ja planiram da za logisu dci na kojem su mi upolovacene letnje izguram jos ovu sezonu a da ovih par dana odem i kupim 4 zimske 175 70r14 starfire koje cu pred zimu montirati i da ih cepam zima -leto pa koliko izdrze.....racunam da za 3650din ih nije steta prziti i leti.....
pozdrav iz St.Pazove

Ljota

Samo da ne bude:..koliko para toliko i muzike... :ces:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Zoran

U ove testove vjerujem isto koliko i u VW-eowe kompjutere koji lažiraju podatke o izduvnim gasovima...
Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Nemoj tako Zoki, nisi se žalio na VW do pre neki dan...  :whistling:

Što se testova tiče, naravno da svaki Ciga svoga konja hvali, sećamo se Logana na severnom jelenu i sličnih majmunarija... Opet, nije loše imati neke repere, možda nekom ovi testovi znače...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.


Keka

Ma ne valjaju ti testovi, Trayal je najbolji........
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Meni na jugu gurale tri godine bez greske, a onda pocele da prave moonwalk na plus 20 po cesti  :ranting: :nami:

roolet

Obuo logija u 2 para zimskih hankook icept w452, 5500 po komadu, visa klasa guma a malo jeftinija od konkurencije. stare continental 830 su izdrzale 3 godine, vozene i leti (to im je doslo glave), prednje bas potrosene, zadnje bi mogle jos malo, sve u svemu oko 50.000 km,
pozzzz

Zoran

 4 Save eskimo S3 na felgama cekaju prvu najavu snijega i postavljaju se na Sandera.
Sam svoj gazda - vazda.

Zee

Stavih dve Tigar Winter1 185/65 R15 napred, u Beogumi me izasle 4667.00 din. po komadu, sa montazom,balansiranjem i novim ventilima skupa izaslo tek neki dinar ispod 10500,00 din.
Sava Adapto HP, u istoj dimenziji su presle na zadnje tockove.

Logan1.4MPI

imam dva kompleta felni, zamenio u dvoristu gume, 0din, 20minuta

ponekad to odradim kod vulkanizera jer ih svaku drugu sezonu izbalansiram