Filter goriva

prethodna tema - sledeća tema

samsung

Vec sam napisao procureli klaxcar zamenjen mann ovim filterom made in austria po ceni 2650din....
pozdrav iz St.Pazove

ivan-bgd

Citat: Turbo poslato 19.05.2015. - 20:04

za 1000 dindzi se kupuje macka u dzaku.
Za 1000 din. nema šanse da se kupi filter za novije motore sa separatorom vode,senzorom, i tri cevi na njemu,makar bio i fuš.

bind

#77
Citat: ivan-bgd poslato 07.07.2013. - 13:14
Da malo oživim temu.Naime upalila mi se lampica na inst. tabli ,,upozorenje za vodu u filteru goriva ,,.Da li treba da dramim i odlazim u servis ili da pustim da se sledećim sipanjem gorivo samo izmeša i voda nestane? :ces: 
P.S.Da napomenem da nemam nikakvih loših momenata što se tiče kvaliteta vožnje ,trzanje cimanje itd.Auto se normalno ponaša.

Zanima me ako mozes da napises kako se zavrsila ova prica da li si imao problema ili si nesto servisirao,menjao.

Gorivo zadnji put sipano do cepa ,pre mesec i nesto na  OMV-u  u bloku 70.
Za mesec i nesto nije vozen auto predjeno nekih 100  i nesto kilometara.
Filter za gorivo menjan pre 15 000 km  pre tri  godine.

Meni se isto danas desilo.Nema promene u radu mortora sve deluje da je normalno.
Otiso do grada normalno ,nesija ,parkiram auto.
Posto sam obavlajo neke poslove krenem i  vidim sija ta lampica za prisustvo vode u gorivu,dodjem do kuce.

Posle sat i nesto  upalim i nesija lampica napravim par kilometara i parkiram se i ugasim sve normalno i posle par minuta  ponovo krenem kuci i ona se ponovo upali i sija.

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

saša61beograd

Zamenio sam filter za benzin.Iz inata nisam hteo da kupim Purflux jer je Made in China.Mann-ov nisam našao,pa sam kupio Meca filter,700 dinara,As Reno u Gospodara Vučića.Izlazeći iz prodavnice bacim pogled na kutiju i pročitam da je Made in Tunisia!O jadna Evropo,s*rem ti se u tvoje čuvene brendove!Umesto Kine,sad je Tunis,ne znam da li sam napredovao ili nazadovao.

VaskezNS

Renault je kao francuski proizvođač tradicionalno prisutan u svojim ex-kolonijama, ne znam zašto bi ovo čudilo  :ne:

I ja sam primetio da je Meca "made in Tunisia" i kada sam to video, iskreno sam se obradovao jer nije "PRC"  :)
Ovo je mesto za sLogan ;-)