Kvalitet farbe i problemi sa istom

prethodna tema - sledeća tema

speedo

Crvena obična kod Sandera nosi šifru "21D" i svaki kršten proizvođač bi trebao da je ima u ponudi...

2cv6


nenad28

Pokusavao sam da nadjem na forumu jos neki post vezan za probleme sa bojom, pa kako nisam uspeo, pisacu ovde o tome.
Prosle godine sam primetio na krovu fleke, kao da je boja pocela da bledi. Narocito je bilo uocljivo kada je auto mokar.
Godinu dana kasnije, auto mi lici na horor film! Boja se uzasno ljusti, tacnije lak... Zahvatilo je veliki deo krova i gornje rubove vrata.
Od pre mesec dana isti problem pocinje da se javlja i na haubi! Na sta ce auto da mi lici za par meseci, ne smem ni da pomislim.
Da li jos neko ima slicnih problema?
Potrudicu se da u toku sutrasnjeg dana okacim slike i podelim tugu sa vama...

zac

Jel auto kod tebe od prvog dana?

Ako jeste, onda je fabricka greska prilikom farbanja..ili masnoca izmedju metalik boje i laka ili neki drugi zez...

Ako si auto kupio polovan...Onda ti je to skoro pa 99% tacna signalizacija da je auto farban...to jest bar taj krov ako ne i sve ostalo.


vujanovgoran

Postoji mogucnost da si auto cesto parkirao ispod nekog drveta, a veoma cesto se desavaju takve stvari kada ga parkiras ispod oraha.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

lakistrike95

Oraha? Stojadin nam je godinama bio parkiran ispod oraha i nije imao nijednu flekicu na krovu.  :ne:

nenad28

Auto je kod mene od prvog dana. Punih 11 godina.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


hobbista

Bio je kod mene jedan od novih članova sa istim problemom, mada nije prvi vlasnik.
Vrlo ružno izgleda i deluje kao da je problem sa završnim lakom.
Bilo bi dobro da vidimo slike.
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

nenad28

#84
Evo, konacno sam uspeo da postavim fotografije. Izgleda prilicno jadno  :banghead:
Na trecoj fotografiji je hauba. Tako pocinje...

Daniel

Izgleda jadno ali moze tu da bude svasta. Perionice na prvom mestu.
Neko pominje stojadina. Da, samo stojadin nije imao us#ane ekoloske boje na sebi.

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Cenim da perionice nemaju nikakve veze sa ovim. Loša priprema pre farbanja. Imam slučaj sa haubom... :ranting:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

Nove boje su kenkave na hemiju. Posto se kod nas u perionicama koristi sve od ferija do domestosa nista me ne bi cudilo.
Slicno je sa tecnoscu za soferku.
Licno se uverio da je ista napravila trajne mrlje na preMijum nJemackim markama.
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Nisu ovo mrlje, ovde otpada lak!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Da ga nije neki ljubomoran muz pofajtao UK2 uljem?!
Salim se, ostecenja su pravilnog oblika ne verujem da je vandalizam.
Verujem da je fabricka greska, ali opet je "üspeh" sto se manifestovala tek posle 11 godina!