Daljinsko centralno zaključavanje

prethodna tema - sledeća tema

Jelenko

To je komplet daljinsko zakljucavanje,vrlo brzo se ugradi,i odlicno funkcionise.Samo moras da imas centralno sto i imas pretpostavljam.... :hall:

DarioGTI

E upravo to!

Danas sam bas nasao jednu ponudu u HR, daljinsko zakljucavanje komplet za 18eura (na akciji), stim sto se dobije i garancija na uredaje i kljuc/privjesak.

Zar na ebayu nisi nista nasao? Moralo bi biti onih drzaka za kljuc, pa se prebaci ostrica i KOD kljuca...  :ne: :ces:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Jelenko

Pa zar nije naj jednostavnija varijanta izbaciti staro i ubaciti novo..Zasto komplikovati? :ne:

Dachaa

Nasao sam na sajtu polovniautomobili bas mnogo ponuda i cena je oko 20e..A trebalo bi da moj Logan ima centralno zakljucavanje,ali sad kad odkljucavam sa kljucem meni se samo odkljucaju ta vrata a ova ostala ne,ne ide mi u glavu jer pise da oprema Ambiance ima centralno.A kolko znam centralno je kad se sva vrata otkljucavaju,a imao sam daljinsko otklj. kao sto sam i reko dugmici su se skorz zeznuli nema leka..Al ovo sa centralnom bravom mi ne ide u glavu  :help:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

DarioGTI

Ako imas serijski centralno i daljinsko, prilikom "rucnog" otkljucavanja, otkljucat ce se samo vozaceva ili suvozaceva vrata tj ona koja otkljucas, a onda moras uci i pritisnuti dugme centralnog da se sve otkljuca. Dok modeli koji imaju SAMO centralno, otkljucavaju sva vrata prilikom otkljucavanja vozacevih (mozda i suvozacevih, neznam to).
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Dachaa

Da serijsko je otkljucavanje..Jel i dalje mogu da kupim ono za 20e ?
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

DarioGTI

Imao ili neimao daljinsko, ne vidim razloga zasto se to ne bi moglo napravit (jel mozda netko zna vise o tome?). Samo sto ces zavisno o modelu daljinskog, dobiti kljuc skakavac(pa na njega prebacit ostricu i KOD kljuca i s njime palit) ili privjesak (a palit orginalnim kljucem).

:dobro:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Jelenko

#22
@Dachaa-Vidi ovako,na mom autu nisam imao ni centralno ni daljinsko,znaci nista,ugradio sam i motorice (centralno) i daljinsko zakljucavanje.To me je izaslo oko 100 evra,znaci ovo dvoje i ugradnja,ali sto iskreno i bilo je posla.posto ti vec imas sve razvedeno samo treba da zamijenis daljinsku centralu sto prima signal za otkljucavanje i zakljucavanje.

Kod mene kad otkljucavam kljucem vozaceva vrata sva se vrata otkljucaju,a sa suvozacevih vrata kad otkljucavam samo ona se otkljucavaju,tako je kod mene za druge ne znam... :ne:

Dachaa

Vise mi se svidja ovaj kljuc skakavac..a ne privezak..Nasao sam neki mnogo lep za 20e videcu da narucim da mi posalje sutra-preksutra ali pitacu ja tog coveka za svaki slucaj dal moze kod mene  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Dexterslab

ljudi pisem ovde, jer mi je tema donekle slicna, naime izgubio sam orginalan kljuc sa daljinskim, da li iko zna koja je procedura sada?
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

Goky

Pa moraćeš da pozoveš ovlašćeni servis i da naručiš novi kljuć koji se radi na osnovu broja šasije... koliko će ovo zadovoljstvo da košta to ne znam... mada, mislim da to mogu da odrade i neki ključari... na nekom drugom forumu pominjali su neke radnje u Novom Sadu i Beogradu
Sandero Stepway 1.0 TCE 90 Expression
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sandero Stepway TCe 90 Prestige
Dacia Sandero 1.4 MPI Laureate
Fiat Punto Mk1 1.2 8v + TNG
VW Buba

Mandrak

Pitanje je da li ključari mogu da kodiraju ključ, bolje nazovi servis.
Jedino što bi mogao je da u servisu uzmeš običan ključ i da kupiš ovaj set za centralnu bravu. Možda ta opcija bude i jevtinija, a dobiješ dva daljinca.
Temu o ključu sa daljincem imaš ovde:
http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=175.0

kiconix

Mogu da kodiraju, nije to nikakav problem, pitanje je cene, mada, kada sam ja pitao po preuzimanju kola, cena za duplikat sa tasterima za otkljucavanje je bila oko 150e.
Verujem da je sada jaftinije, u svakom slucaju telefon u ruke i pitas sve.

Dachaa

Opet ja sa mojim problemom ljudi nasao sam na netu kao privezak daljinsko zakljucavanja,odnosno taj modul..I zvao sam da pitam jel moze za Logana a on kaze da ne zna,pre neki dan sam svratio do elektricara da pitam koliko kosta ako ugradim kod njega to posto kao sto sam reko imam centralno zakljucavanje on kaze 50 e a na netu svi prodaju po 20 e.Pa se pitam ako neko zna dal ima razlike ako znate ovako napamet ili se ovaj elektricar dosta ugradio u cenu :D
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

perke21