AS Krstevski

prethodna tema - sledeća tema

jasho

Po Ayrtonovoj preporuci sa okupljanja u Kovačici, zbog vanrednog lupanja oko kočnica otišao danas do AS Krstevski, vrlo profesionalno primljen, problem rešen, cena više nego korektna, čekam njihovu ponudu za veliki servis, za sada imaju moju preporuku! :dobro:

http://reno.rs/

silent

Preporuka i od mene za servis Krstevski, danas sam uradio mali servis kod njih i vrlo sam zadovoljan.
Primljen sam u zakazano vreme, momci su profesionalni, ljubazni i pozitivni, lepo smo popričali.
Raspitao sam se i za veliki servis koji me čeka sledeće godine i cene delova su sasvim korektne, a ugrađuju kvalitetne delove. Ko neće da ih nabavlja samostalno, ovde ih može kupiti po dobroj ceni.

Siguran sam da će me videti i sledeće godine, na velikom servisu.

jasho

Uradio veliki servis kod njih danas http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=1117.msg167346#new , imaju svaku pohvalu i preporuku! :too:

Turbo

Uradjen veliki servis,pohvala i preporuka i od mene.

silent

Urađen veliki servis danas, ja zadovoljan :)

dekiv68

Koliko sam shvatio oni nisu ovlašćeni za servis u garantnom roku :conf:

silent


david

Danas odradio Veliki servis u servisu kod Krstevskog,  usput stelovao ventile,  menjao svecice i dopunio klimu.  33000 din.

vladimiris

koliko kosta stelovanje ventila? Trebao bi da radim mozda bas kod njih!

david

#9
2000 din.  Ja sam ostavio kola kod njih uvece i dosao sutradan.  Meni je tako odgovaralo a i njima.  Da dodam,  menjao sam i termostat.  Tri godine je pokazivao 2 crtice pa sam onda i njega usput zamenio.

vladimiris

Mislim da nije skupo... jel si primetio neku razliku posle štelovanja?

Vladan P


Slađan (vlasnik) je vrlo stručan i pošten majstor.
Priznajem da sam nenaviknut na takve ljude u Srbiji.
Apsolutna preporuka.
Zajedno smo skupa !

Veterinar

Danas uradjen servis u servisu Krstevski. U 16650 usli su zamena ulja i filtera ulja, filtera kabine, filtera vazduha, zamena svecica, kocionog ulja, ulja u menjaču.
Trazio sam zamenu antifriza, ali mi je rečeno da je menjan na 80000km i da je i pored toga provereno stanje, te da definitivno nema razloga za zamenu.
  Resili su mi problem pohabanog navoja u glavčini o kojem sam pisao u drugoj temi i stavili su novi šraf.
U servisu sam bio oko tri sata, rad je koštao 3600 dinara.
Do sada sam radio većinu servisa u Reno Savi na ovom motoru (0.9tCe + TNG), ali predracun je u ovom slučaju bio upola veći.  :wave:

Vladan P

Veterinar
Koja je cena svećica i na kojoj kilometraži su menjane?
Zajedno smo skupa !

Veterinar

1100 dinara. Ako deluje skupo, u drugom servisu su mi ponudili 1000 dinara skuplje. E sad, ni to mi ne deluje skupo, jer sam probao kako motor radi na dva cilindra (iz drugog razloga) pa ne bih opet. Problem je što ih menjam jednom godišnje, jer knjižica tako kaze (40000km). Opet, sa potrošnjom tog motora nije to velika investicija u preventivu.