Servisi - Novi Sad i okolina

prethodna tema - sledeća tema

DejanNS

Molio bi da u ovoj temi učestvuju samo novosađani.  :whistling:

1.Gde ste kupili Daciu i koju ako ne piše?
2.Gde popravljate svoju Daciu - ovlašćeni servisi?
3.Da li servise radite sami ili ne?
4.Ako ne idete u redovne servise, kod kog majstora idete? Limar, mehaničar, električar?
5.Gde kupujete delove?
6.Gde perete auto?
7.Gde menjate gume?
8.Koje pumpe obilazite i koje gorivo sipate?

Ja:
1.Kod Sekulića, Dacia Logan 1.4MPI, 2006godište, maj 2007. registrovan odnosno kupljen
2.Popravljao sam kod Sekulića ali mi je istekla garancija pa sam zbog toga i otvorio temu da bi našao neko jeftinije a opet kvalitetno rešenje.
3.Servise ne radim sam, a voleo bi da naučim osnovno (filteri, ulje...) Jedino što radim sam je zamena delova poput sijalica, akumulatora, migavaca i slično.
4.Sve sam do sada radio u ovlašćenom servisu al su preskupi pa bi voleo da čujem Vaša misljenja
5.Ove delove uz servis kod Sekulića, kod zeljkor-a sa foruma, u Kisačkoj ulici u nekoj prodavnici dačijinih delova
6. Perionica Zona 100din...
7.Vulkanizer Žika, Temerinski put, kod mosta... i pre temerinskog mosta sam jednom bio, zaboravi ime
8.LukOil, NIS... BMB 0bičan 95

Voleo bi da ovu temu kasnije koriste novosađani kad imaju neki problem za brže rešavanje istog...



:offtopic: Izvinjavam se moderatorima i administratorima, sve ovo negde piše na forumu, al dok nađem i procitam po 30 stranica u svakoj od 1000 tema... ode mi mesec dana  :Smiley:


:wave:

Keka

1. Sekulic  :cekicem:
2. Ovlasceni, gde stignem. Za sada samo redovno odrzavanje.
3. Samo zamenu filtera kabine i sitne intervencije.
4. -
5. Kisacka i kod higijenskog
6. Uglavnom sam.
7. Agrohim i Tigar.
8. NIS-TNG i BMB 95.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DejanNS

Citat: Keka poslato 11.04.2012. - 19:25
2. Ovlasceni, gde stignem. Za sada samo redovno odrzavanje

Koji ti se ovlascen servis cini najboljim, ako imas neko misljenje? A da je naravno blizu Novog Sada

staracstol

1. Onaj na putu za Rumenku
2. Kod istog i kod Sekulica, oba razocaranje.
3. Ne popravljam nista sam, ugradjujem muziku i tako to sam
4."Dalmatinac", vrh majstor, od Sekulica ka Novom groblju, nekoliko kola sam kod njega odrzavao i uvek sam bio prezadovoljan kvalitetom radova i brzinom
5. Ta prodavnica u Kisackoj, Zeljkor a kriticne delove mi uzme Dalmatinac pa ne mislim
6. Gde stignem. Zetoni, perionica, Tastovo dvoriste...
7. Top Stop Novosadski put, tamo i kupujem gume
8. Sipam Mol ali posto ih renoviraju sipam Eko avio bla bla

Keka

Citat: DejanNS poslato 11.04.2012. - 19:32
Koji ti se ovlascen servis cini najboljim, ako imas neko misljenje? A da je naravno blizu Novog Sada

Na podrucju NS ni jedan.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Gagi1/2

1. Logana sam uzeo 2007. - polovnog, vozio ga četiri godine i prodao, pa uzeo Sandera, novog - kod Sekulića
2. Još uvek nisam radio servis na Sanderu, ali ću ga raditi u ovlašćenom - zbog garancije. Logana sam servisirao kod prijatelja.
3. Volim da čačkam oko kola, ali opet - zbog garancije, sve ću prepustiti servisu.
5. MALCOM - Futoška ulica, preko puta parka. I od Željka.
6. Otkako su se otvorilre ove samouslužne perionice na Novom Naselju i kod Tempa - perem kola dvaput mesečno :whistling:
7. KEDI - Miše Dimitrijevića.
8. Da ti pravo kažem, sipam gde stignem :c:, ali uvek Euro Dizel, a stavljam i aditiv.

Drejk

Gde odraditi veliki servis u Novom Sadu, a da nije ovlasceni? Moze i na PM ako je reklama.

Drejk


vujanovgoran

Znam jednog dobrog i postenog majstora u N.S., zove se Mane 0612583250, mozes se cuti sa njim i dogovoriti se.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

dzule

raspitaj se za renault servis u rumenci, kazu prijatelji da je odlican, i da sve unapred saznas, sta treba, koliko ce da kosta i ostalo, a imaju samo reci hvale o njemu, ne verujem da ih u rumenci ima puno, tako da ces ga lako naci.
a i rumenka nije tako daleko.....
evo, nadjoh na netu.....

Vojvode Putnika 44,
021/6216295


Nele81

Da li je taj servis u Rumenci mozda Damjanovic (Sloba)? Ima li neko iskustva ko je tamo odrzavao Daciu? Ili ako neko moze da mi da preporuku nekog servisa koji nije ovlasceni ili majstora u NS? Hvala

dzule

Ja i posle isteka garancije odrzavam auto u sekulicu, i zadovoljan sam, procitaj moje postove , da se ne ponavljam sada....
Za ovaj u rumenci imaju samo reci hvale... a ja bih ti preporucio i majstora iz kamenice-steva ,radi u renoovom servisu  ali radi i privatno. ja clia I odrzavam kod njega.
dobar je majstor....delove uzima u reno malkomu i po istoj su ceni kao i u radnji.
javi, pa da ti posaljem njegov broj, na pp.....

MikiRR

Koga biste mi preporučili za male i velike servise u Novom Sadu ili bližoj okolini, za Dacia Logan 1.4 (2008. god.)?
Nebitno da li je ovlašćeni servis ili ne, nekada je u pitanju cena a nekada kvalitet a to gotovo nikada ne ide u paketu...
Unapred hvala za konkretne odgovore.

dzule

Steva Stankic, sr.kamenica
Ako budes zainteresovan, mogu ti poslati telefon

MikiRR

Hvala na odgovoru. Uspeo sam da nadjem majstora iz Rumenke (koji se pominje na forumu) i putem mejla se dogovorili za dalje.  Servis se zove Triva a mejl se moze poslati na servistriva at gmail.