Molim savjet za kupovinu polovnog Logana

prethodna tema - sledeća tema

speedo

Klimu ima, retrovizore na struju nema....jedino što mi ova vozačka vrata izgledaju malo drugačije nijanse od ostatka auta.

sasaborg

postavio sam pitanje za veliki servis i za opremu, cekam odgovor

koliko sam nasao na netu, nije ni bio ponuden tempomat uz obicni sandero, a danas ga nude tek uz najskuplji paket opreme, stepway prestige

rekao je da je kod njih kupljen i redovno servisiran

vujanovgoran

Dizla je dizla
i opet dizla!!!

sasaborg

odgovorio mi je da se veliki servis radi na 100000?

opremu nije komentarisao sto je nabacao ono sve, samo je rekao da ima klimu, airbag...

ne znam da li da se upustam u diskusiju, cine mi se sumnjivi i bezobrazni?

astmario

Veliki servis se radi na 5 godina cak iako nisi dostigao predvidjenu kilometrazu, ako je covek zaista pedantan.
Naravno da ce izdrzati jos godinu-dve bez problema, fabricki kaisevi i ostalo su ipak kvalitetniji, ali racunaj da je to opet trosak od 300-400e sto umnogome utice na novac koji treba da das za auto.

speedo

Vole ti ovlašteni prodavači i serviseri da se prave pametni, kao da su oni osmislili automobil i oni ga lično napravili... :fiju: :doh:

Što se tiče opreme auto je Ambiance plus paket, sudeći po slikama, ima servo volan, prednje podizače, vozački airbag, maglenke, daljinsko, klimu, ABS...ostalo standardno sve.

Kao što napisah i ranije, vozačeva vrata mi se čine farbana, bar na ovim slikama, a i autu fali zadnji brisač. Kod njih u servisu je taj brisač najmanje 100 eura...auto ima pet godina i skoro 70.000km i veliki servis, uključujući i vodenu pumpu i sve španere i kaiševe je trebao biti već urađen. Ali vjerovatno je prethodni vlasnik znao da će prodavati auto (ili ga dati Bunji pod račun za neko drugo), pa nije uradio servis, a ovima to ne pada na pamet...

sasaborg

hvala na analizi, definitivno cu iskulirati ovaj

sumnjiv i auto i prodavac

kapsid

Citat: speedo poslato 25.04.2014. - 13:12
Vole ti ovlašteni prodavači i serviseri da se prave pametni, kao da su oni osmislili automobil i oni ga lično napravili... :fiju: :doh:

Što se tiče opreme auto je Ambiance plus paket, sudeći po slikama, ima servo volan, prednje podizače, vozački airbag, maglenke, daljinsko, klimu, ABS...ostalo standardno sve.

Kao što napisah i ranije, vozačeva vrata mi se čine farbana, bar na ovim slikama, a i autu fali zadnji brisač. Kod njih u servisu je taj brisač najmanje 100 eura...auto ima pet godina i skoro 70.000km i veliki servis, uključujući i vodenu pumpu i sve španere i kaiševe je trebao biti već urađen. Ali vjerovatno je prethodni vlasnik znao da će prodavati auto (ili ga dati Bunji pod račun za neko drugo), pa nije uradio servis, a ovima to ne pada na pamet...

Izvinjavam se ,jedan  :offtopic:. Postavlja se pitanje da li njihova poslovna politika ima veze sa činjenicom da više nemaju  prodajno zastupništvo za RND nego samo servis-"ovlašteni",pa sad dilaju škodu i tojotu. :conf: :just:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

speedo

Da repliciram na  :offtopic:, valjda nam forumske glavešine neće zamjeriti.
Neki problem i(li) nesporazum na nivou Guma M - Bunjo jeste postojao...između ostalog, to je uzrokovalo i višemjesečno odsustvo stranice dacia.ba.
A poslovna politika je takva kakva jest, ne vjerujem da bi išta drugačije bilo i da se radi o nekoj Škodi Fabiji npr. Nažalost, svašta prolazi i kod vlasnika auta i kod servisera (pa i ovlaštenih)...neozbiljno, najblaže rečeno.

kapsid

 :to: Slažem se u potpunosti  speedo  :ziveli: zatvaram  :offtopic: da ne bi bilo tirlu rirlu :cap: zatim :gun::brutal2:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

sasaborg

Juce je bio taj dan, izmoren sa 5 mjeseci trazenja, uzeo sam auto koji sam mislio i prije tri mjeseca (prije nego sto sam paznju usmjerio na daciu)
http://www.pik.ba/artikal/10979045/ford-fusion/

Zasad se sve cini ok, malo je izgreban ali ocekivano za 10god star auto, ugodan za voznju, potvrd i povisok, ignorisao sam nedostatak klime, platio 5000 KM

veliko hvala svima na savjetima i sugestijama, nadam se da mogu ostati "pridruzeni" clan foruma

moram reci da sam se tokom ove potrage prijavio na mnogo foruma (ford, fiat...) i ovaj je ubjedljivo najkvalitetniji - a forum naravno cine forumasi :)

uzdravlje




drzarkod

Kulturno care......srecno i bezbedno.... :aplause:

Aleksabgd

Svaki put se iznenadim kad u kolima iz 21 veka vidim kasetas. Sto se kupovine tice neka je sa srecom  :)

Rimad

#133
Samo budi siguran da ti ne treba klima, jer je naknadna ugradnja preskupa.

drzarkod

Kakvo je vreme trebaće nam gliser a ne klima.... :lau: mada i nije smešno ovim u rizičnim područijima .... :ne: