Zimske gume

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Lepo pise SUV snow.

Wet grip E  :bonk:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


djomla1977

Pozdrav svima. Treba ovih dana da pazarim zimske gume za stepway-a. Trenutne finansijske mogucnosti dozvoljavaju samo neki ekonomicni brend, tako da se izbor suzio na Tigar (riken i slicno) Winter 1, Kelly winter hp, Lassa snoways 3 i Viking wintech. Sve u dimenziji 205/55/16. Imate li neki bolji predlog do recimo 25.000 din sve sa montazom?

jasho


Zoran

Sava je dobra guma a nije skupa i može se dobiti godina garancije
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks


bugi

Kleber mozda, nisu bile mnogo skuplje od tigra i sl. a lepo iskustvo imam sa njima

Loganovac

Malo smo se rasplinuli, čovek je jasno postavio limit a ovo se ne uklapa. Evo cenovnika, makar za orjentaciju. Pomenuti Kleber (najjeftinija varijanta) košta skoro 8.000 komad a čovek reče da je limit 24.000 za sve četiri. Mogao bih i ja da preporučim Fuldu KM3 ali je 8.700 komad. Dakle, iz gornjeg cenovnika dolazi u obzir sve zaključno sa Savom Eskimo.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

jasho

Evo izgleda da je Wintera postala i Orium https://www.internet-prodaja-guma.com/orium-185-65-r15-winter-601-88t-862851.html

Znači Tigar, Riken, Taurus, Orium...., a sve ista guma?!?!

djomla1977

#1884
U ovaj cenovni rang ulazi i starfire wh200 (cooper tires from krusevac), wet grip C, sto mu dodje bolje od tigra (i nekih drugih "jacih" brendova) a cena par  nekoliko stotina dinara ispod tigra. Kakva li su iskustva?

saša61beograd

"Wet grip C" treba uzeti sa rezervom,i kod čuvenih brendova,a posebno kod ovih naših.
Stvarno se pojavljuje svašta na točkovima,svuda viđam neke "nikad čuo" marke.Te su gume verovatno bolje od neke 5-6 godina stare Wintere,a kakve su zapravo,ko zna.

Mnogo ste poranili sa tim zimskim gumama,hoću da verujem da imamo barem još dva meseca lepog i toplog vremena.Vi ko da niste čuli za Global warming.I ne prizivajte zimu pre vremena!

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mali.alen

Moja preporuka: Sava Eskimo. Od svih ovih koji se uklapaju u cjenik mislim da je ipak najbolji izbor

dekiv68

Citat: jasho poslato 10.10.2017. - 10:33
Evo izgleda da je Wintera postala i Orium https://www.internet-prodaja-guma.com/orium-185-65-r15-winter-601-88t-862851.html

Znači Tigar, Riken, Taurus, Orium...., a sve ista guma?!?!

Ispada da je winterina šara vanvremenska i all around  :)

Andrix

Sara se dokazala, samo smesu menjaju /mozda/ i eto novog proizvoda na drugom trzistu
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari