Felne

prethodna tema - sledeća tema

speedo

Citat: Loganovac poslato 07.04.2015. - 21:29
Sa ovim ET-om ni čertnaestice ne zapinju, a kamoli petnaestice. ET47 je fabrička merka alu-felni, svaki manji ET, kao što si i sam rekao, znači da felna izlazi upolje, dakle "beži" od kočionih čeljusti - dakle, đe je problem?

Svjedok sam lično da orginalni reno točkovi nisu odgovarali na megane 2 jer su sasvim malo dodirivali kočionu čeljust. A baš traženi orginal točkovi da ne bi bilo razmišljanja da li može ili ne. Provjera ne može da škodi.

Loganovac

U pravu si.  :to:

Međutim, ni 300 sklekova ne može da škodi.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks


Kako bi ovaj model cucnuo na Loganu?  Znam... pri pogledu na ove felne meni prvo pada na pamet Mercedes 190, Golf 2...
Ali, old school je old school. ET je svega 45, da su malo dublje...

zac

Na tvom Loganu... uff, vrlo ruzno bi izgledao sa njima   :peglanje: ...Posalji ti to meni..  te felne su za moj kometa sivi Logan...  :write:

Aleks

Ma da...
Elem, nisam jos nista odlucio. Razmisljao sam o pliranju oboda i farbanju srca u tamno zlatnu boju. Oticicu ovih dana da pogledam i neke Dacia fabricke felne sa gumama.


Hvala svima na sugestijama.  :kava:

zac

Citat: Aleks poslato 25.04.2015. - 15:37
Hvala svima na sugestijama.  :kava:

Sad ti bar nije problem da odlucis..  :laugh:

Salim se, lepe su felne, ako je cena prihvatljiva ne razmisljaj..kupuj i odradi tako kako si zeleo.  :dobro:

Ivan91

Nece stajati na loganu nikako, moje misljenje..

Veterinar

I ja sam mišljenja da Loganima dobro stoje šestokrake felne, recimo, a puno malih krakova njet. Opet, lični stav je u pitanju.

Aleks

Kazem ja - bmw e30, golf2, mecka 190.... 

Highlander

Evo, ja sam "prošetao" po tvojim prvim postovima (204 strane postova!) da bih vidio kakva je zaista boja tvog auta !
Ja lično mislim da bi ti te BBS felne bile super na tvom autu i ne bih ništa farbao u tamno zlatno i šta-ti-ja-znam .
I mene ni najmanje ne asociraju ni na Mercedes 190, ni na Golfa 2 ...
Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

Aleks

 kameleon zelena. :Smiley:

Highlander

Koja su kola to bolja od Moskviča???!!!

ivan-bgd

Ovakve felne su nosili golfovi 3.

pjovan

Kao sugestija mozda bi pomoglo ja vozim BBS RA od golfa 1 mislim i jako se dobro slazu za moj ukus ispunjavaju auto.

staracstol

Zbog dolazeceg projekta, treba mi pomoc kolega sa foruma.
Treba mi informacija koliki je precnik one male ratkapnice sa Base modela. Glupo mi da idem sa metrom po parkingu, pomislice ljudi jal lopov, jal prolupo.