Letnje gume

prethodna tema - sledeća tema

Lanne

Ja sam danas gledao u Arilju, letnja Semperit Comfort Life 175/70 R14 5300 RSD-a sa ugradnjom i balansiranjem. Vidim da su se solidno pokazale na testovima, a i zanimljiv dezen sare imaju.  :hihi1:
Imao sam 5 godina one Barum gume, 3 zime sam vozio sa njima, sto se tice voznje po mokrom putu, ja sam zadovoljan, dok po suvom i visokim temperaturama znaju samo da piste i u trecoj brzini po gradu.
Imam celicne felne, pa gledam da uzmem istu dimenziju, posto nisam pri parama da kupim alu felne, a planiram da nabavim clio-ve 14-ice.

krle

#16
Ja sam bio prezadovoljan fabrički ugrađenim Mišelinkama ( made in UK), prešao sam sa njima  71000km. Veovatno ću se odlučiti za njih. Ako ima neko dobar predlog za druge, kao što je Keka imao za Fuldu KM3, prihvatiću.

Da li je ovo prihvatljiva cena?
http://www.internet-prodaja-guma.com/auto-gume/fulda-185-65-r15-ecocontrol-88t-tl-fu040

Keka

Proveri jos u Kemoimpexu, sajt im je pobrljavio pa nema vise cene.

Inace ne volim kupovinu na nevidjeno, kao sto je ova prodaja preko interneta.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Mandrak

Zvao sam Kemoimpex prošle nedelje, Mišelinke su 7400, a Fulda 6200 ili 6400.

sphex

Vidim da su odmah pored otvorili skoro novu radnju Coning (http://www.coningdoo.co.rs/), možda i tamo ima nešto zanimljivo ;) Barum, Continental...
we brake for nobody!

Lanne

Kod vulkanizera kod koga sam isao juce, predlozili su mi Continental ContiEcoContact 3 175/70 R14 za 6400 sa ugradnjom i balansiranjem. Kazu da ih oni imaju na njihovom dostavnom vozilu i da su prezadovoljni gumom.
Mozda ovo odgovara za one koji se nalaze u Zapadnoj Srbiji ili ako neko prolazi, pa moze da svrati. I rekli su mi da je Michelin Energy iste dimenzije oko 7300. Imam broj radnje, pa ako nekome treba, pp. Radnja se nalazi u Arilju.

Ayrton

Ala su ovi u Coning-u nasvirali cene,strava! :palica:
Znaćeš ko si ako vodu nosiš!

sphex

to da otplate uloženo u građ. radove, vidim da su nedavno otvorili...
we brake for nobody!

krle

Zvao sam danas Kemoimpex za 185/65 15.  Fulda 7800 dinara  :doh:, Mišelin na akciji 7195 dinara.

Keka

Onda pozuri dok ne prodaju. Veoma povoljno za Miselin.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Sir Oliver

Vodi racuna o DOT-u, da nisu neke matore.
I drink to make other people more interesting.

bocca

danas vratio letnje kontinentalke. 450din po tocku!!! kao 250din balansiranje, 100din montaza i 100din punjenje azotom!!! meni to sve malo puno. 1800din pa 2 puta godisnje!

silent

Dodaj tu i ventil, i za par montaza/demontaza se isplati drugi set felni.

dragonfly

Posle dužeg razmatranja, obzirom na kilometražu koju godišnje prelazim (oko 8.000 km), cena guma, montaže, balansiranja... odlučio sam da ostavim zimske gume tokom cele godine.

Za one koji će kupovati nove letnje gume, evo korisne adrese http://tyresaddict.com/tests/adac_2010_185_65_r15/


krle

Citat: Sir Oliver poslato 24.03.2011. - 08:47
Vodi racuna o DOT-u, da nisu neke matore.

:to:

   Ne samo o tome već i gde su proizvedene.