Filter vazduha kabine-polen filter

prethodna tema - sledeća tema

kiborggg

Meni je bitno da je to filter, a za zamjenu cemo lako. Hvala ;)

sibelius


Zoran

David, Kako kaže bravar sinu: "Nemoj na silu uzmi veći čekić". :hihi1:  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

sibelius

ma nema tu zapinjanja
sve se to zameni u roku od tri minuta

ppejic

Polen filter u Rumuniji kosta 5E

ppejic

Upravo mi je stigao polen filter od 6 jevra

JCPREMIUM B41012CPR Cabin filter TG212

Keka

Pejo, da li je taj sa aktivnim ugljem?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Kazu da jeste, mada ne verujem, al' mi nije ni bitno. Prasina nece prolaziti.

damirko

#23
 Je l' neko kupio jedan od ovih filtera sa aktivnim ugljem? Ako jeste, koji su to filteri i gde mogu da se nadju?

DrJekyll

#24
I koliko su para ako ih ima u Beogradu ili blizu?

...meni su u Živi tražili oko 1900 za onaj običan, nisam hteo tamo da ga menjam...pogledaću da nađem nešto jeftinije.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

alexv011

u Zemunu na pocetku Ugrinovacke sa leve strane (kad idete ka stadionu npr.) prodavnica autodelova :
sa aktivnim ugljem (crni) 1200 din.,
obican 1000 din.

damirko


damirko

kupljen filter i instaliran uz par posekotina.zaffo cod.480 sa akt. ugljem(zemun,ugao posle vatrogasnog doma)800din ne znam dali imaju jos tih filtera ali su ubedljivo najjeftiniji.postavljena kevina carapa na gril.sve isprskano asepsolom.mali posao-veliki benifit :to:izvinjavam se za 2 vezana posta

vujanovgoran

#28
Juce sam zamenuo filter kabine na Loganu 2 1,5dci. Orginalni filter nosi oznaku Mann Cu22011 i kosta 2700din, zamenski filter koji je i nesto duzi, nosi oznaku Unico AC2530 i kosta 690din. Ono sto je zanimljivo je , da je fabricki ugradjen filter rucno secen sa strane, t.j. skracivan, sto znaci i da je fabrika koristila zamenski filter dok ne izbaci nove oznake za ovaj filter. Evo par slikica kako sam to uradio.
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

Keka

Sistem Valeo  :bonk:

Ne mogu da verujem da su u fabrici sekli....

Utesno je sto je sa aktivnim ugljem (ili je ovaj sa slike jaaaaaaako prljav).
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!