Kvalitet i cene gasa

prethodna tema - sledeća tema

hobbista

Malo je  :offtopic:

Nadam se da je promet konačno pao dovoljno da (za sada) pojedini iskaču iz kartelskog dogovora  :cool:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

dekiv68

Danas sipao na Knez Petrol Ada. Još važe promotivne cene: TNG 58,9 din BMB124,9 din

Veterinar

Taksisti dobijaju i popust na karticu.

Keka

Tigar petrol NS jos uvek 56.90, prosecna potrosnja na prosecnoj ruti 8.3
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Branislav-NIŠ

66,90 do 66,40 najniža cena u Nišu, i dalje nam deru kožu, lopovi ... :ljut:

Ivan

Juče Euro Petrol ul. Jurija Gagarina NBg tng 60.70 din cena sa popustom (kartica Euro Petrol klub).

jovan

Isto i u Višnjici...

dekiv68

Knez Petrol Ada 59.9 din, ali mi K*eteni polomiše cev iza utakačke flanšne (na Puntu). Zaglavio se pištolj za punjenje jer je krivo postavljen, pa nije moglo da se ni puni niti da se pištolj otkači (bez upotrebe sile). Novo utakačko mesto sa delom bakarne cevi koštao me 1.000 din i 15 minuta za ugradnju.

Raja

Euro petrol Viline Vode (mečku sam rodio dok sam ih našao) TNG 58.10 uz karticu bezgranične lojalnost, odanosti, vernosti i obožavanja do ludila  :baeh:. Mada im gas i nije neki,
teško vuče i moram da "gazim" papučicu. Zapametio sam kilometražu pa ću da propratim potrošnju.

jasho

U nedelju NIS Veternik u NS, cena zvanična na tarabi 60.90 din na kasi 58.90, doduše dao onu njihovu karticu za bodove da mi upišu, pa možda zbog toga popust?!

Keka

NIS daje popust 2-3 din za racun preko 1000 din.

Tigar i dalje 56,90 bez lojalnosti, obozavanja, kolicine i slicno, potrosnja standardnih 8,5.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


jasho

Keko na kojoj strani grada je taj tvoj mačor, da sledećom prilikom odem da vidim jel valja im šta taj gas! :to:

Loganovac

Di je Keka onde je i mačor...  :D
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar

NIS na Adi daje 8 (slovima osam!) dinara /l gasa za racune preko 1000 dinara. Ispadne trenutno 58.4, jos se dobije odredjeni % bodova na karticu, pa se i to moze iskoristiti. Presao sam tim gasom oko 2000km i nemam zamerke.

Loganovac

Suviše je rano za zamerke tipa prljavština i talog na filtrima recimo...

Mada, lično nemam iskustava koja bi podržala tu euforiju nečistoća u gasu. Do sada sam obrnuo preko 90.000km na gasu. Sipao sam uglavnomk svuda. Jedno duže vreme samo na NIS-u. Onda sam prešao na Knez Petrol zbog sindikalnog popusta, evo već tri godine. Kad sam otišao na servis (zamena filtera tečne i gasne faze) čovek me je pitao gde sipam jer su neuobičajeno malo zaprljani, pogotovo imajući u vidu da sam produžio interval jer mi Leštane nisu baš usput - reko' sipam svud redom, najviše na Knezu. Ranije sam sipao na NIS-u. Kad on skoči - nikako na NIS-u, tamo ljudima začepi filter pre servisa!  :bonk:  Pa što meni nije onda začepio dok sam tamo redovno sipao?

Ukapiram da se ne treba mnogo zamarati oko te priče i dalje sipam gde mi je najjeftinije i najusput.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.