Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

sibelius

vajsove nisam uzimao ali sam bio kod njih u radnji da malo oparim oci
pre svega materijal je bruka dobar/jak
pokazali su mi nesto sto su zavrsavali tada za logana,odradjeno fenomenalno
jedno me cena tada ubijala u pojam( a i sada )

lakistrike95

Eh ja slucajno zaboravio jedan broj,bitno je da si se snasao za broj.

dile61

Pre tri godine, kada sam uzeo auto, kupio sam presvlake kod Vajsa u Piramidi i evo posle toliko vremena, one su kao nove. Materijal i izrada su na vrhunskom nivou i mislim da se isplati svaki dinar koji je dat za njih.

vujanovgoran

Koliko si km presao sa autom za te tri godine?
Dizla je dizla
i opet dizla!!!

DrJekyll

Mogao je da predje i 40 hiljada, al' na autoputu, ali mislim da je za presvlake bitno da se pita koliko si puta usao/izasao iz auta  :hihi1:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Ne bih se baš složio sa tim. Jeste najveće habanje pri ulaženju/izlaženju, ali ne verujem da je sedištu svejedno da li stoji prazno na parkingu ili u njemu par sati sedi znojava guzica  :laugh1: truckajući se po putevima Srbije...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Andrix

Ja sam davno za logana uzeo sivene po meri na buvljaku u prvom redu, bio zadovoljan i sada sam za Sandera uzeo na istom mestu, bile oko 5000 din.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Dejan11

slažem se za ovo ulaženje i izlaženje a i za putovanja...sve se gleda... ja sam isto uzeo na buvljaku,dobro se drže ,ali ne očekujem duže od tri godine da traju jer dnevno minimum 13 puta uđem izađem, mala deca pozadi... a od 16500km pređenih... oko 10000 km je na otvorenom tj Grčka i nazad...

zac

Te sa buvljaka sam uzeo 2007. i traju jos....dvoje dece do sada se vozalo na njima.

dile61

Za tri godine sam prešao 75.000 od toga sigurno 90% u lokalu.

miki-bgd

Ja sam uzeo u Hit autu pre nekih 2 godine, i jedva cekam da ih zamenim jer sam papan uzeo tamno plave na crveni auto :bonk:

A sediste je pocelo da se izlizuje kod butina posle nekoliko meseci voznje, tad sam i stavio presvlake.

Citat: zac
dvoje dece do sada se vozalo na njima.
Od sada troje  :hihi1:

david

Kupio sam presvlake za Logana 2009 godine sto moze da se vidi na strani 3. I dan danas su kao nove. Sve mislim danima da ih skinem da se operu i ponovo montiraju. I tako prodjose godine i evo 6.5 godina. U mojoj ulici zivi momak koji radi koj Vajsa iz Piramide kroji i montira presvlake. Juce krenem niz ulicu a on kosi trava. Nisam ga video godinama i stanem da ga pitam za njih. Kaze mozemo da skinemo. Treba mu 15 min. Odnesem operem na 30C osusim u susilici i namontiramo ponovo. Treba mu 40min sam. Tako legnu kao da su orginal sediste a ne presvlake. Radi u Beogradu a posle posla postavlja presvlake. Znaci posle toliko godina odlicno izgledaju. Kao nove.

Turbo

Kako su izgledala sedista(tj.fabricka tkanina),kada si skinuo presvlake posle 6.5 godina?
Jel bilo potrebe da se i ona ociste(osveze),ili su ostala netaknuta?
Taj tvoj komsa jel montira presvlake i u Beogradu ili iskljucivo u Pazovi?

david

Sedista su bila kao nova. Sto on kaze tako kad ljudi prodavaju kola skinu presvlake pa sedista kao nova. Radi on u gradu i posle posla montira presvlake. Poslacu ti njegov broj.

shone408

Informisao sam se u Vajs-u, presvlake za Logan MCV II, sa ugradnjom 11.500,00din. Dođeš pre podne oko 11:00 da se "uzmu mere" i oko 16:00 se vratiš na ugradnju i to je to. Uslovi plaćanja mislim da ide samo keš.  :ces: