Parking senzori

prethodna tema - sledeća tema

FAN 5

pozdrav svima, ugradio sa parking senzore od 3500 din i rade perfektno prikljucio ih na rikverc svetlo kao sto stoji u upustvu ali sam se zapitao gde se nalazi automat rikverc svetla ?  :ces:

bmiillan

trebao bi da je na menjacu
nemoj na silu uzmi veci cekic

hobbista

Na menjaču (odnosno na kućištu menjača).
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

krle

Označeno crvenom strelicom (155) :


FAN 5


scepo

#65
Da se pohvalim ugradio sam senzore , odlična stvar , počinuo sam  od kad ih imam :to: senzore sam ofarbao u boji kola i ispali su extra ....

bmiillan

moze li neka slika?
nemoj na silu uzmi veci cekic

scepo

Moze ali tek za koji dan pošto idem sjutra na put  :to:

bmiillan

srecan put i uzivaj u voznji
nemoj na silu uzmi veci cekic

scepo

Hvala  :ziveli: , slike kačim čim se vratim

stalker

Bravo scepo!  :lux: Đe si stavio displej? Jedva čekam slike. :foto:
Za sedam dana nećeš moć zamislit vožnju bez njih.  :laugh1:
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

scepo

Evo stalker  specijalno zbog tebe  :to:. Kao sto sam obecao slikat cu kad se vratim po danu . Vec sad ne mogu da zamislim voznju bez njih   :hihi1:






wvojin

Nadam se da se uskoro pridruzujem zadovoljnim vlasnicima parking senzora :) Joj samo da se vreme prolepsa i da dodjem do slobodnog vremena
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

perke21

scepo: Pretpostavljam da sistavio ove najvljene iz Tehnomanije. Da li si ih sam ugradio ili si išao u ovlašćeni servis (čini mi se da ti je auto u garanciji)?
Ja sam razmatrao upgrade mog stepway-a ali se dvoumim da li da zaboravim garanciju i radim sam ili da ipak to uradim u nekom hvaljenom servisu. Naravno ako može i reč, dve o tome gde si provuko instalaciju propraćeno sa par sličica.

hvala

scepo

#74
perke21 Izvini što ti prije ne odgovorih . Nijesam ugradio ove iz tehnomanije , već u servisu (ne ovlašćenom , ali su odlični u ovom servisu  električari , ugrađuju ih u Nisan vozila ). Koštalo me je 110 eura , a ja sam uzeo  sprej u boji vozila i prefarbao senzore ( dva sloja farbe i bezbojni lak) nijesam prećerivao . Super su ispali i zadovoljan sam . Mišljenja sam da ipak prepusti se to profesionalcima nego da ti experimentišeš  :dobro: