Dacia Duster

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Verujem da, kad im pokazes cash, sve mozete da se dogovorite  :nami:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Raja

 Doravec: Hm..kako da izboksujem bar neki popust..imam josh par dana da smislim.. :)

Pokušaj ovako: Otvoreno im reci da tražiš popust a onda im obrazloži. Davali ste toliko  u ovoj prodajnoj akciji, toliko u onoj prodajnoj akciji.... dajte i meni i ja sam kupac.  Reci im da ih
ti kreditiraš a za uzvrat nemaš ništa. Razgovor povedi sa nekim "jačim" u firmi gde si naručio auto.  Ne očekuj neke velike rezultate ali probaj.

Zoran

#212
U svakoj firmi ima osoba br. 1  razgovaraj samo sa njim po mogućnosti u 4 oka, jedino ti on može dati popust onako iz rukava.

P.S. Ja sam samostalan od kolijevke pa do groba i ovo ti pišem iz iskustva, sretno.
Sam svoj gazda - vazda.

Damir Oravec

Hvala na savetima.  Probacu, ne gubim nishta. 

Zoran

#214
Reci im ako dobiješ popust da ima šanse nekoga da nagovoriš na kupovinu...
Sam svoj gazda - vazda.

LeNgenda

#215
Evo svima vama koji cekate Dustera jedan klip da vam pravi zazubice i da vas nervira dok vam auto ne stigne...

Klip je, naravno, amaterski, .mp4 format, oko 30 MB i traje oko sedam minuta, napravljen je u voznji jednog 1.5 dCi 110hp 4x4 Laureat koji je bio na SAT-ovom Supertest danu u NAVAK-u pocetkom decembra, o cemu sam vec pisao u ovoj temi.

Cisto razjasnjenja radi, prvi u koloni je NAVAK-ov Auris i u njemu instruktor ciji se glas cuje sve vreme preko radio veze i on vodi kolonu, za njim je beli Tengo, pa Duster, C3 i na kraju Sportage. Rekao bih da su sporijim autima zeleli malo da zauzdaju ove jace, sto se na snimku i vidi, Tengo bi odavno otisao za uzinu, ali bezbedno rastojanje se moralo odrzavati i preticanje nije bilo dozvoljeno. Radi sticanja boljeg utiska o brzini, preporucene brzine od strane instruktora koje on govori su tokom cele voznje bile postovane, nista iznad, ali nista ni ispod toga.
Sestostepeni menjac, cela voznja je bila u trecoj i cetvrtoj.

Pred sam kraj snimka se vidi ista takva kolona od pet vozila koja je uvek bila pola staze ispred nas i vozila istovremeno sa nama.

Ako vam se svideo snimak, ja sam bio snimatelj, a ako vam se svidela voznja, ja sam vozio, pa vi vidite sad sta vam se vise svidja...  :njanja: :)

http://img207.imageshack.us/i/gl8.mp4/
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

mladja73

Uh sto bi  ja  pretekao onog belog ispred mene...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

MajorSoul

Lepo ide, mada mi se cuje nekako glasno kad mu das gas, da li zbog broja obrtaja ili zbog slabije izolovanosti zvuka u kabini.. Al sve u svemu   :wav:

Citat: LeNgenda poslato 18.01.2011. - 16:34

Ako vam se svideo snimak, ja sam bio snimatelj, a ako vam se svidela voznja, ja sam vozio, pa vi vidite sad sta vam se vise svidja..

Pa jesi li na kraju ti snimao ili vozio?
:wind:
..need more buttons..

LeNgenda

Isao bi on bar 20% bolje, samo da nije bilo Cheryja ispred, ne bi meni onaj Auris onoliko bezao...

Treca i cetvrta kod njega su ti kao druga i treca kod petostepenog menjaca, pa ti vidi sad koliko treba da se dere kad ga vozis trecom 100-110 km/h. Ne znam koliko je Logan Prestige bolje zvucno izolovan od ostalih, ali verujem da je Duster na tom nivou.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

MajorSoul

Snimicu i ja neki kratak klipic pa cu postaviti na youtube pa mozete komentarisati. :)

:wind:
..need more buttons..

Damir Oravec

STIGAO!!!!! Do ponedeljka ce bitii papiri.. pa bi MajorSoul i ja  mogli negde na kafu.. zamisli.. dva crna Dustera jedan pored drugog!!  :ziveli:

kiconix


MajorSoul

@ Dorovec - CESTITAM!   :lux:  :jea:  :too:
Rekoh ti ja da ce stici, samo dok su verovatno odradili sve papire. Uh i ja se nadam da ce ovi iz Hit auta da odrade sve do sledece nedelje.
Aj cim ga preuzmes slikaj i otvaraj novu temu pa da se malo divimo!  :ha:

p.s. Nemoj kafu da pominjes, mislice da smo neke seka perse, nego negde na pivo da odemo!  :ziveli:
:wind:
..need more buttons..

abc123


Damir Oravec

Citat: MajorSoul poslato 20.01.2011. - 20:57
p.s. Nemoj kafu da pominjes, mislice da smo neke seka perse, nego negde na pivo da odemo!  :ziveli:
Pssss... novi zakon o sabracaju... pivo code name " kafa " :) :) Dve tri shljoljice :) :ziveli: